شکایت سرمربی منفور از بارسلونا

ممکن است کیکه ستین، سرمربی سابق بارسلونا از این باشگاه به دلیل عدم رعایت تعهدات شکایت کند....


به گزارش "ورزش سه"، در روزهای ابتدایی سال جدید میلادی بود که مدیران بارسلونا در تصمیمی عجیب ارنستو والورده را برکنار کرده و کیکه ستین را به جای او به عنوان سرمربی جدید بلوگرانا انتخاب کردند. اما شرایط هرگز بر وفق مراد این سرمربی پیش نرفت و بعد از ناکامی در فتح لالیگا، شکست سنگین ۲-۸ مقابل بایرن مونیخ پایان کار او در نیمکت بارسلونا بود.

در ژانویه ۲۰۲۰ کیکه ستین قراردادی به مدت دو و نیم سال با بارسلونا امضا کرد و قرارداد او تا سال ۲۰۲۲ بود. حالا برخی نشریات اسپانیایی مانند رادیو کاتالونیا خبر از احتمال شکایت کیکه ستین از باشگاه بارسلونا به علت عدم رعایت تعهدات داده اند. به نظر می رسد کیکه ستین معتقد است اخراج شده و به همین دلیل خواهان دریافت تمام دستمزد خود تا پایان سال ۲۰۲۲ از بارسلونا است.

کیکه ستین روزهای دشوار و پرحاشیه ای را در رختکن بارسا سپری کرد و همین چندی قبل اخبار فراوانی در مورد اختلافات او با ستاره های رختکن از جمله لیونل مسی منتشر شده بود.این در حالیست که دستیاران او طی چند روز گذشته با مدیران بارسلونا به توافق رسیده بودند و به نظر می رسید مشکل کیکه ستین نیز در حال حل شدن است.

تگ ها


کیکه ستین بارسلونا