شکایت صادقی از استقلال و تراکتور در کمیته انضباطی ای اف سی ثبت شد

وکیل بازیکن سابق استقلال گفت:.روز گذشته ایمیلی از دپا ......

وکیل بازیکن سابق استقلال گفت:.روز گذشته ایمیلی از دپارتمان حقوقی با رونوشت از کمیته انضباطی AFC دریافت کردم که حاکی از دریافت شکایت و ثبت آن در کمیته انضباطی و دپارتمان حقوقی AFC است.

؛ آرش شکرریز وکیل امیرحسین صادقی در خصوص شکایت امیرحسین صادقی به AFC بابت طلبش از دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: موکلم امیرحسین صادقی به علت شکایت از دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی به AFC مراجعه کرده است.روز گذشته ایمیلی از دپارتمان حقوقی با رونوشت از کمیته انضباطی AFC دریافت کردم که حاکی از دریافت شکایت و ثبت آن در کمیته انضباطی و دپارتمان حقوقی AFC است.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر آقای فتاحی اعلام کرد که بدهی باشگاه ها در AFC ثبت شده و تا 3 روز آینده فرصت تسویه دارند و تیم هایی که نتوانند بدهی خود را تسویه کنند از آسیا حذف خواهند شد، ممکن است این اتفاق برای تیم های بدهکار بیفتد، زیرا لیگ برتر ایران نام حرفه ای را یدک می کشد. اگر این اتفاق برای فوتبال ایران بیفتد، یا باید نام فوتبال ایران را غیرحرفه ای بدانیم یا تیم های بدهکار از گردونه مسابقات حذف می شوند. 

شکرریز در ادامه افزود:  AFC  ترفند جدیدی را به کار گرفته است،  مبنی بر اینکه شکایت ها را ثبت می کند و منتظر اعلام نتیجه صدور مجوز حرفه ای باشگاه داری می ماند تا رای خود را به صورت قطعی اعلام کند. همانطور که می دانید تیم های عربی در آسیا هم به علت بدهی حذف شدند.باشگاه های ایرانی برای چه با بازیکنان قراردادهای میلیاردی می بندند و نمی توانند پول بازیکنان را بدهند، برای چه از بیت المال هزینه می کنند؟

وکیل امیرحسین صادقی در ادامه گفت: موکل من به علت عدم پرداخت بیش از یک میلیارد تومانی باشگاه استقلال و همچنین مالیات و طلبش از تراکتورسازی تبریز دچار مشکلات زیادی در زندگی خصوصی اش شده است ،هم ممنوع الخروج و ممنوع العامله از اداره مالیات شده است.مدیران استقلال و تراکتورسازی حداقل مانند مدیران دیگر باشگاه های ایرانی به دنبال راه حلی برای پرداخت این بدهی ها به اشخاص فوتبالی باشید.علت علنی کردن این شکایت صرفا این است که اگر استقلال و تراکتور سازی از آسیا حذف شدند، مدیران این دو تیم  اظهار بی اطلاعی نکنند و در صورت هر گونه برخورد قانونی در آینده به هواداران خود دروغ نگویند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال