شکایت منچستریونایتد از یک نشریه انگلیسی

باشگاه منچستریونایتد از یک نشریه انگلیسی در ماجرای حمله هواداران این تیم به خانه اِد وودوارد شکایت کرد....

به گزارش مدال، باشگاه منچستریونایتد از نشریه انگلیسی «سان» بابت پوشش اخبار حمله ماه گذشته (۲۸ ژانویه) برخی هواداران منچستریونایتد به خانه اِد وودوارد، مدیر اجرایی این باشگاه به سازمان مستقل استاندارد مطبوعات انگلیس (IPSO) شکایت و این نشریه را متهم به این کرد که از قبل از این اقدام مجرمانه مطلع بوده است و این اتفاق را بر روی سایت و شماره چاپی ۲۹ ژانویه خود پوشش داده است.

باشگاه منچستریونایتد بر این باور است که نشریه «سان» پیش از این اتفاق از موضوع تجمع برخی هواداران خشمگین منچستریونایتد مقابل خانه وودوارد مطلع شده و خبرنگار این نشریه را متهم به تهیه یک مستند در این خصوص با حضور در محل تجمع این هواداران و خرابکاری آنها کرد. نشریه «سان» ضمن دفاع از خود برابر اتهام باشگاه منچستریونایتد گفته، کار اشتباهی انجام نداده است.

در تاریخ ۸ بهمن، تعدادی از هواداران خشمگین تیم فوتبال منچستریونایتد که از وضعیت موجود در این باشگاه ناراضی بودند، به خانه اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد حمله کردند و با تجمع جلوی خانه ۲ میلیون پوندی او در منطقه چشایر، اعتراض خود را به او و همکارانش نشان دادند.

هواداران خشمگین منچستریونایتد که تعداد آنها ۲۰ تا ۳۰ نفر بود، ضمن تجمع مقابل خانه وودوارد، شلعه‌های آتش و بمب‌های دودزا روشن کردند و شعار‌هایی علیه مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد و خانواده گلیزر، مالکان آمریکایی باشگاه سر دادند. برخی از این هواداران تصاویری از حمله به خانه وودوارد را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند که زیر آن نوشته شده بود «وودوارد خواهد مُرد»!

هواداران منچستریونایتد معتقدند که سیاست‌های اشتباه وودوارد باعث شده نه‌تنها ترکیب این تیم تقویت نشود، بلکه کیفیت من‌یونایتد با جدایی برخی بازیکنان این تیم افت هم پیدا کند. آنها بر این باورند عواقب این کار باعث شده تا تیم‌شان برای قرار گرفتن در جمع ۴ تیم لیگ برتر و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم به دردسر بیفتد.

بیشتر بخوانید:

حمله هواداران منچستریونایتد به خانه اد وودوارد با آتش!

ولیعهد عربستان منچستر یونایتد را می‌خواهد!

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال