شکایت نفت آبادان از اسکوچیچ به فیفا

باشگاه صنعت نفت آبادان قصد دارد از دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی به فیفا شکایت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش‌سه، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی چند هفته قبل و با کش و قوس های فراوان طبق یک توافق نامه به طور رسمی از صنعت نفت ابادان جدا شد. او بعد از جدایی از نفت خیلی سریع با مسئولان فدراسیون فوتبال به نتیجه رسید و هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت و این مساله به مذاق مسئولان نفت خوش نیامده است.


ظاهرا در توافق نامه ای که نفت آبادان و اسکوچیچ برای جدایی به امضا رسانده بودند، آمده بود که اگر این مربی کروات بخواهد در تیم ایرانی دیگری به کارش ادامه بدهد با غرامتی ۱۴۰ هزار دلاری به باشگاه آبادانی پرداخت کند. از این رو حضور اسکوچیچ در تیم ملی باعث شد تا باشگاه صنعت نفت آبادان تا امروز(شنبه) به او فرصت بدهد تا غرامت مذکور را پرداخت کند.


سرمربی تیم ملی تا این لحظه مبلغ ۱۴۰ هزار دلار را به باشگاه نفت پرداخت نکرده و به همین خاطر در صورتی که این پول امروز به حساب باشگاه نرود آنها به فدراسیون جهانی فوتبال از اسکوچیچ شکایت خواهند کرد.


حسن نصراصفهانی رییس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان در این خصوص به خبرگزاری فارس گفته است: «درصورتی که امروز اسکوچیچ اقدامی به پرداخت غرامت خود نکند ما به فیفا شکایت خواهیم کرد. او متعهد شده که این پول را بدهد. تیم ما اکنون دچار مشکل شده است. اگر ریشه مشکلات را بررسی کنیم به چند نکته مهم می خوریم که نشان می دهد به تیم ما ظلم شده است. تیمی که در این چند سال روی پایه های خود کار کرده و شاکله تیم را بازیکنان بومی و آکادمی باشگاه تشکیل می دهد اکنون دچار مشکل شده و این ظلمی است که از سوی عده ای به این باشگاه تحمیل شد.»


وی افزود: « اسکوچیچ مدت ها بود به ما اعلام می کرد که بیماری پوستی دارد. در آبادان بیمارستان نفت که یکی از بهترین بیمارستان ها است را معرفی کردیم و او را نزد متخصصین فرستادیم اما معتقد بود که آنها خوب نیستند. حتی به این مربی پیشنهاد دادیم به مدت ۱۰ روز به خرج باشگاه به اروپا برود که هم خودش را درمان کند هم به خانواده اش سر بزند اما قبول نکرد. ما برای تیم ملی و شخص او در تیم ملی آرزوی موفقیت می کنیم و دوست داریم تیم ملی موفق شود و قطعا به خاطر تیم ملی خود را سانسور کرده ایم وگرنه اگر پای تیم ملی وسط نبود با اسکوچیچ طور دیگری برخورد می کردیم. با توجه به این شرایط از حق حقوقی و مالی خود قطعا نمی گذریم و تا ریال آخر غرامت را خواهیم گرفت.»

بیشتر بخوانید:

تفاهم سرمربی جدید تیم ملی و سازمان لیگ

ساعت ۱۴؛ اولین رویارویی اسکوچیچ با رسانه‌ها

 

 

بیشتر بخوانید:

تفاهم سرمربی جدید تیم ملی و سازمان لیگ

ساعت ۱۴؛ اولین رویارویی اسکوچیچ با رسانه‌ها

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران صنعت نفت آبادان فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ دراگان اسکوچیچ لیگ برتر خلیج فارس فوتبال