شکایت‌های دردسرساز فیفایی/ در باشگاه استقلال چه می‌گذرد؟

شکایت 4 بازیکن خارجی و سابق استقلال از این تیم به کمیته تعیین وضعیت فیفا، این باشگاه را در شرایط دشواری قرار داده است....

به گزارش مدال، مدیران باشگاه استقلال با یک بحران جدید و البته خطرناک مواجه شده‎اند. طبق آخرین اخبار رسیده، ۴ بازیکن خارجی و پیشین آبی‎پوشان در مدت زمان کم نسبت به یکدیگر، از این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت فیفا شکایت کردند. 

سرور جپاروف هافبک ازبکستانی آبی‎ها که انصافا بازیکن خوب و مفیدی برای این تیم به شمار می‎رفت اولین چراغ را روشن کرد. سپس رابسون جان‎واریو بود که دومین پرونده شکایت علیه استقلال طی روز‌های گذشته را فعال کرد.

پس از این بازیکن، نوبت به لئاندرو پادووانی رسید. مدافع برزیلی که به بدترین شکل ممکن در استقلال مصدوم شد و حالا به خانه برگشته تا شاید بتواند به لطف امکانات پزشکی، راه رفتن را از سر بگیرد. مدیران باشگاه استقلال هنوز باقی‎مانده پول این بازیکن مصدوم را پرداخت نکرده‎اند. از سوی دیگر خبر رسید بویان نایدنوف هم دست به قلم شده و علیه استقلالی‎ها در فیفا طرح شکایت کرده است.

واقعا مشخص نیست در باشگاه استقلال چه می‎گذرد که مدیران این باشگاه نمی‎توانند به راحتی مقابل این حجم از شکایات بین‎المللی بایستند و به دنبال مذاکره برای حل مشکل و گرفتن رضایت از طلبکاران خارجی باشند. هر کدام از این پرونده‎ها می‎تواند یک تهدید جدی برای حال و آینده استقلال باشد. باید دید رویکرد امیرحسین فتحی و همکارانش در شرایط فعلی نسبت به اتفاقات رقم خورده و افزایش حجم پرونده‎ها چیست.

بیشتر بخوانید:
پرونده جذب مهاجم در استقلال فعلا بسته شد

تگ ها


استقلال اخبار استقلال شکایت از استقلال به فیفا شکایت از استقلال شکایت به فیفا بازیکنان خارجی استقلال شکایت رابسون جانواریو از استقلال رابسون جانواریو بویان نایدونف سرور جپاروف شکایت پادوانی از استقلال پادوانی پادوانی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال