شکایت پرسپولیس در دادگاه فلاورجان اصفهان

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که در دادگاه فلاورجان اصفهان شکایتی را بابت حمله به اتوبوس این تیم طرح کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرخپوشان پایتخت دو هفته متوالی در اصفهان شرایط عجیبی را تجربه کردند و حتی پس از صدور حکم سنگین کمیته انضباطی درباره بازی با سپاهان نیز این اتفاق تلخ دوباره در این شهر رخ داد.

حالا باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که علاوه بر شکایت در فدراسیون فوتبال، شکایتی دیگر را از دو فرد بازداشت شده طرح کرده که بخش فرا ورزشی ماجرا را بررسی خواهد کرد.

در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمده است:


تیم فوتبال پرسپولیس در دو سفر اخیر خود به شهر اصفهان و در جریان عزیمت به ورزشگاه محل برگزاری مسابقات با مزاحمت و حمله برخی افراد روبرو شده است. در مورد اول این اقدامات باعث تاخیر پرسپولیس در رسیدن به ورزشگاه برای بازی با سپاهان و التهاب بین اعضای تیم، قبل از شروع مسابقه شد. برای بازی با ذوب‌آهن نیز حمله، رویکرد خشن‌تری به خود گرفت. با توجه به خطرناک بودن نوع حمله، موضوع به طور جدی از سوی باشگاه در حال پیگیری است.

بر این اساس با توجه به خطری که امنیت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس و مردم عادی را به خطر انداخت، باشگاه پرسپولیس در وهله اول، شکایتی را برای فدراسیون فوتبال جهت رسیدگی در ارکان قضایی آن تنظیم و ارسال کرده است و شکایت دوم نیز در شعبه یک بازپرسی فلاورجان اصفهان و از دو فردی انجام شد که از سوی نیروی انتظامی، به عنوان مسببان حادثه، شناسایی و دستگیر شده‌اند.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال