شکایت یک ملی پوش از مسولان ورزش یک استان

دارنده مدال برنز جهان با بیان این که 20 ماه است مسئولان هیات کشتی همدان از دادن مبلغ قراردادش برای حضور در لیگ خودداری می کنند، گفت: من و چند کشتی گیر دیگر برای گرفتن حقمان قصد داریم از مسئولان ورزش این استان شکایت کنیم ......

دارنده مدال برنز جهان با بیان این که 20 ماه است مسئولان هیات کشتی همدان از دادن مبلغ قراردادش برای حضور در لیگ خودداری می کنند، گفت: من و چند کشتی گیر دیگر برای گرفتن حقمان قصد داریم از مسئولان ورزش این استان شکایت کنیم.

به گزارش مدال به نقل از مصطفی حسین خانی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت خود برای حضور در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، اظهار کرد: آخرین اردوی تیم ملی برای حضور در این رقابت ها را پشت سر می گذاریم و آمادگی خوبی برای شرکت در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی دارم. هر چند این آمادگی 100 درصدی نیست، اما برای حضور در این رقابت ها از سطح مناسبی برخوردار هستیم. سطح کیفی این بازی ها بسیار بالا است و تیم های قدرتمندی در آن حضور دارند. امیدوارم بتوانیم کشتی های خوبی بگیریم و به نتایج مورد انتظار دست پیدا کنیم.

دارنده مدال برنز جهان با تاکید بر این که هدفش کسب مدال طلای بازی های همبستگی  کشورهای اسلامی، گفت :  بعد از جام جهانی کرمانشاه چند روزی استراحت کرده  و از دهم فروردین ماه در تمرینات تیم ملی شرکت کردم. هدفم رسیدن به طلای این رقابت ها است، چرا که این مدال طلا می تواند کمک زیادی به جایگاه ورزش ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی داشته باشد.

وی درباره میزان حمایت مسئولان از کشتی گیران در آستانه حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، خاطر نشان کرد: دیگر به این چیزها عادت کرده ایم و در کشتی این گونه مسائل طبیعی است. بعد از جام جهانی و پیروزی بسیار مهمی که مقابل آمریکا داشتیم، حتی مسئولان ورزش یک لوح تقدیر هم به ما ندادند. کشتی به این بی مهری ها عادت کرده است و وقتی با قهرمانان این رشته صحبت می کنم همه آنها یک جورهایی دل آزرده هستند. واقعا برای رشته ای پر افتخار همچون کشتی این گونه برخوردها شایسته نیست. اگر مدال های کشتی را از ورزش ایران بگیریم آن وقت ببینید ما کجای کار قرار می گیریم، اما مسئولان در عمل کاری برای کشتی نمی کنند.

حسین خانی درباره سرانجام گرفتن حق خود از تیم شورای شهر همدان پس از گذشت 20 ماه از حضور در لیگ، گفت : واقعا دیگر خسته شدیم. 20 ماه است از روزی که برای شورای شهر همدان می گذرد، اما نمی خواهند حق ما را بدهند. به من یک چک 12 میلیون تومانی دادند، اما هیچ اقدامی برای پرداخت آن نمی کنند. در حال حاضر رحیمی فر ، رییس جدید هیات کشتی همدان شده است که خودش عضو شورای شهر همدان است. به نظرم این شخص  می تواند خیلی راحت مشکل ما را حل کند و حقمان را بدهد،  ولی متاسفانه با وجود قولی که داده است هیچ کاری در این چند ماه انجام نداده است.

آزادکار وزن 70 کیلوگرم ایران افزود: چند ماه پیش با رحیمی فر تماس گرفتم که او گفت یکی، دو ماه به من فرصت بدهید تا پول شما را پرداخت کنم، اما تا به امروز هیچ کاری انجام نداده است و به نظرم قصدی هم برای این کار ندارد. حق خوری از کشتی گیران که مبلغ قراردادشان خیلی ناچیز است، کار بسیار زشتی است و متاسفانه مسئولان هیات کشتی، شورای شهر  و اداره ورزش همدان هیچ کاری برای پرداخت طلب ما انجام نداده اند.

وی افزود: آذرشکیب، گودرزی، بیابانی، سلطانی، قاسم پور و شریعتی هم مثل من برای این باشگاه کشتی گرفته اند، اما آنها نیز مبلغ قراردادشان را دریافت نکرده اند. اگر در همین چند روز پول ما را ندهند قصد داریم از هیات کشتی همدان، شورای شهر و اداره ورزش این استان  شکایت کنیم تا قانون به کار ما رسیدگی کند. ما نمی خواستیم که کار به این جا بکشد،  ولی وقتی دادن حق ما برای آنها هیچ اهمیتی ندارد مجبوریم دست به دامن قانون شویم.

 

تگ ها


اخبار روز کشتی