شکسته‌شدن جمجمه یک بازیکن توسط ابراهیموویچ

پس از انتشار ویدیو برخورد و تصاویر شکسته‌شدن جمجمه یک بازیکن توسط زلاتان ابراهیموویچ در لیگ فوتبال آمریکا، انتقادات زیادی در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این بازیکن مطرح شده است....

پس از انتشار ویدیو برخورد و تصاویر شکسته‌شدن جمجمه یک بازیکن توسط زلاتان ابراهیموویچ در لیگ فوتبال آمریکا، انتقادات زیادی در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این بازیکن مطرح شده است.

به گزارش مدال، در بین بازی دو تیم لس‌آنجلس گلکسی و لس‌آنجلس، که در انتهای هفته گذشته و در چارچوب رقابت‌های لیگ فوتبال آمریکا برگزار شد، زلاتان با آرنج صورت محمد مونیر بازیکن تیم‌ملی فوتبال لیبی و باشگاه لس‌انجلس را مورد هدف قرار داد، که پس از معاینات پزشکی اعلام شد که جمجمه او به شدت آسیب دیده است.
در ویدیو منتشرشده معلوم است که زلاتان عمدا به صورت این بازیکن می‌زند و همین عامل سبب شد تا هجمه‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی علیه اسطوره فوتبال سوئد شکل بگیرد. 
زکی عبدالفتاح مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال لس‌آنجلس در این باره گفت: من پس از پایان بازی به سمت زلاتان رفتم و بابت این اتفاق از او گلایه کردم، اما در مقابل داور به من توهین کرد و به بدترین شکل ممکن جواب من را داد. من نیز به او گفتم که تو یک فرد بی‌ادب هستی و لایق احترام نیستی.
رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند که محمد مونیر باید هر چه زودتر تحت عمل جراحی قرار بگیرد و گرنه سلامتی او در معرض تهدید است.

بیشتر بخوانید:
هتریک زلاتان در دربی لوس‌آنجلس؛ صعود LA Galaxy به رده دوم کنفرانس غرب

تگ ها


گلهای زلاتان سوپرگل زلاتان