شکستگی وحشتناک پای مک‌گرگور در حین مبارزه (عکس)

کانر مک‌گرگور در مبارزه با داستین پویریر در UFC ۲۶۴ مچ پای خود را به شکلی وحشتناک شکست و مبارزه را واگذار کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کانر مک‌گرگور در حالی پا به میدان مبارزه برابر داستین پویریر بود که در مسابقه دوم خود در اوایل سال در راند دوم با تکنیکان ناک اوت به رقیب خود باخته بود.

مبارز ایرلندی در ابتدای راند اول خوب شروع کرد اما وقتی مبارزه شدت گرفت این پویریر بود که دست بالا را داشت. مک گرگور موفق شد درست قبل از پایان راند اول روی پاهای خود بایستد اما هنگامی که مشتی را به سمت پویریر پرتاب کرد که به هدف نخورد، پایش از زیر او در رفت و صحنه وحشتناکی را پیش چشم تماشاگران رقم زد.

قهرمان دو وزن UFC کنار زمین نشست و به وضوح درد بسیار شدیدی را تحمل می کرد. حتی دیدن تصاویر این صحنه به شدت دلخراش است و در عکس ها و تصاویر آهسته مشخص است که پای مک گرگور از مچ کاملا به جهت مخالف برگشته است.

خیلی زود مشخص شد که مک گرگور قادر به ادامه مبازه نیست و دکتری که بالای سر مبارز ایرلندی حاضر شد نیز این نکته را تایید کرد. با اعلام پزشک مسابقه به پایان رسید و یک پیروزی دیگر با تکنیکال ناک اوت نصیب پویریر شد.

به این ترتیب پویریر اکنون دو پیروزی برابر مک گرگور به دست آورده و یک بار نیز برابر او شکست خورده است.

پویریر گفت که شکستگی نتیجه یک ضربه ساق پا در مراحل ابتدایی مبارزه است و "کارما" را دلیل آخرین پیروزی خود دانست.

پویریر گفت: "تو هرگز نمی خواهی که به این شکل برنده شوی اما اتفاقی که افتاد نتیجه یک ضربه پای خودش بود، من کاملا از این مطمئنم.

او کاملا مستحق این اتفاق بود، کارما یک آینه است و من مدت ها است که پوست خودم را کنده ام تا خودم را در این موقعیت قرار دهم. پس از شکست دادن او در ژانویه، وقتی آنها به من مبارزه برای قهرمانی را پیشنهاد کردند من دو برابر به خودم سخت گرفتم و این جواب داد."

مک گرگور هم در حالی که با پای شکسته اش در کنار قفس هشت ضلعی نشسته بود به خط و نشان کشیدن برای پویریر ادامه داد: "من داشتم با ضربات مشتم کله‌ی خونین و مالینش را از گردنش جدا می کردم. باز مشغول گندکاری شد که فاصله را کم کند. این ماجرا هنوز تمام نشده. من مثل آن حادثه اندرسون سیلوا روی پای ضعیف ام فرود آمدم."

تگ ها


یو اف سی رزمی کانر مک گرگور هنرهای رزمی ترکیبی