شکست بحرین در شب برد ایران

تیم ملی بحرین دیدار خانگی مقابل اردن را واگذار کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال بحرین که یکی از حریفان ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی است، از فیفا دی استفاده کرده و مشغول انجام تمرینات آماده‌سازی و دیدارهای دوستانه است تا خود را در شرایط مسابقه حفظ کند.

در دومین مسابقه دوستانه تیم ملی بحرین در فیفا دی ماه مارس، آنها که بیشتر نفرات اصلی خود را روی نیمکت داشتند، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه ملی بحرین مقابل اردن قرار گرفتند و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند.

اردن در دقیقه ۳۱ روی ارسال احسان حداد از جناح راست میانه زمین و ضربه بهاء فیصل دروازه تیم ملی بحرین را باز کرد و با برتری یک بر صفر نیمه اول را پشت سر گذاشت.

تیم ملی اردن در نیمه دوم هم سوار بر بازی بود و توانست در دقیقه ۵۲ روی سانتر توپ از سمت راست زمین و ضربه زلاتانی و زیبای یوسف الرواشده گل دوم را مقابل بحرین به ثمر رساند.

بحرین پس از دریافت دو گل برای جبران نتیجه تلاش کرد که فقط توانست یک گل در دقیقه ۷۸ توسط محمد الرمیحی از روی نقطه پنالتی بزند و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک مقابل تیم ملی اردن مغلوب شود.

تیم ملی بحرین در حالی پس از کسب هفت پیروزی پیاپی امشب شکست خورد که ساعاتی قبل شاگردان دراگان اسکوچیچ، حریف آنها در مرحله مقدماتی جام جهانی به پیروزی ۳ بر صفر برابر سوریه رسیده بودند.

تگ ها


تیم ملی بحرین تیم ملی اردن بحرین اردن