شکست تلخ زنیت با آزمون در شروع لیگ قهرمانان

زنیت سنت‌پترزبورگ در لحظات پایانی نتیجه را مقابل کلوب بروژ واگذار کردند و با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دو دیدار آغازین فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ قهرمانان اروپا، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون را در اختیار داشت، از ساعت ۲۰:۲۵ امشب در ورزشگاه گازپروم آرنا به مصاف تیم کلوب بروژ بلژیک رفت.

بازی در نیمه اول تقریبا پایاپای دنبال شد که البته با وجود مالکیت توپ بیشتر یاران سردار آزمون، کلوب بروژ حملات نسبتا بیشتر و خطرناک‌تری به وجود آورد ولی در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

کلوب بروژ که در شروع نیمه دوم نمایش بهتری ارائه می‌کرد، در دقیقه ۶۳ روی نفوذ سریع از سمت راست محوطه جریمه زنیت سنت‌پترزبورگ و روی حرکتی که چهار بار توسط مدافعان روسی برگشت داده شد، در نهایت توانست توسط امانوئل دنیس گل اول را به ثمر رساند.

در ادامه یاران سردار آزمون برای زدن گل تساوی تلاش کردند و موفق شدند در دقیقه ۷۴ روی پاس در عرض وندل تعویضی و شوت تماشایی دیان لوورن از فاصله‌ای حدودا ۲۵ متری که به تیرک عمودی و پشت اتان هوروات، دروازه‌بان کلوب بروژ برخورد داشت، گلزنی کنند.

بازی با تساوی یک بر یک رو به پایان بود که در دقیقه ۳+۹۰ کلوب بروژ باز هم روی حرکت از سمت راست محوطه جریمه زنیت و پاس در عرض رود فورمر و شوت سرضرب چارلز د کتلاره به گل دوم دست پیدا کنند.

زنیت سنت‌پترزبورگ که زمانی برای جبران نتیجه نداشت، در نهایت با نتیجه ۲ بر یک در این مسابقه خانگی مقابل کلوب بروژ شکست خورد تا کارش در گروه F لیگ قهرمانان اروپا را با باخت آغاز کند.

سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ که حضور کامل در ترکیب تیمش در این مسابقه داشت، با وجود عدم گلزنی نمایش خوبی ارائه داد و اگر هم‌تیمی‌هایش دقت می‌کردند، می‌توانست در دقایق ۷۱ و ۷۶ پاس گل هم بدهد ولی ضربات آخر سباستین دریوسی و آندری موستاووی در مقابل دروازه کلوب بروژ بی‌دقت بود و به بیرون رفت.

ملی‌پوش ایرانی زنیت در شرایطی امشب نتوانست برابر کلوب بروژ گلزنی کند که سال گذشته موفق شده بود نخستین گل فصل لیگ قهرمانان اروپا را برابر لیون فرانسه به ثمر رساند.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون