شکست تیم والیبال بانوان در دومین دیدار تدارکاتی مقابل ویتنام

تیم ملی والیبال بانوان ایران در دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در ویتنام مغلوب ملی پوشان این کشور شد ......

تیم ملی والیبال بانوان ایران در دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در ویتنام مغلوب ملی پوشان این کشور شد.

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال بانوان ایران که خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا آماده می کند، اردوی تدارکاتی خود را در کشور ویتنام برپا کرده است. تیم ملی والیبال بانوان چهار بازی تدارکاتی را با تیم ملی ویتنام در برنامه خود قرار داده است.

برهمین اساس ملی پوشان کشورمان امروز (دوشنبه) در دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود به مصاف ملی پوشان کشور میزبان رفتند و 3 بر یک مغلوب شدند.

شاگردان اکرم قهرمانی در ست نخست این مسابقه 31 بر 29 به پیروزی رسیدند، اما در ست های دوم تا چهارم با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 23 و 25 بر 17 مغلوب حریف شدند.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در نخستین بازی تدارکاتی خود نیز 3 بر 2 مغلوب تیم ویتنام شده بود. این تیم در روزهای سه شنبه و پنجشنبه نیز دو مسابقه دیگر با حریف ویتنامی اش برگزار خواهد کرد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا 18 تا 26 مردادماه سال جاری به میزبانی شهر «مانیل» کشور فیلیپین برگزار می شود.

14 تیم در این رقابت ها شرکت دارند و تیم ملی والیبال بانوان ایران در گروه چهارم با تیم های تایلند، چین تایپه و مالدیو همگروه است.

تگ ها


اخبار روز والیبال