شکست جوانان ایران مقابل آرژانتین

تیم ملی جوانان ایران مقابل تیم ملی جوانان آرژانتین مغلوب شد....

تیم فوتبال جوانان کشورمان در دیدار مقابل آرژانتین که در تورنمنت روسیه برگزار شد، تن به شکست داد.
به گزارش مدال، دیدار تیم فوتبال جوانان کشورمان مقابل آرژانتین از گروه سوم مسابقات بین‌المللی سن‌پترزبورگ روسیه با نتیجه 4 بر 2 به سود آرژانتینی‌ها تمام شد.

در این بازی که در 15 دقیقه ابتدایی زیر بارش شدید باران برگزار شد، ابتدا شاگردان پورموسوی توانستند در دقیقه 14 روی یک ضدحمله غافلگیرکننده توسط آریا برزگر به گل دست یابند و از حریف قدرتمند خود پیش افتادند. در ادامه نیز این جوانان ایران بودند که باز هم می‌توانستند صاحب گل شوند که واکنش دروازه‌بان حریف مانع گلزنی شاگردان پورموسوی شد، اما در دقیقه 34 آرژانتین صاحب یک ضربه پنالتی شد تا هر دو تیم با نتیجه مساوی راهی رختکن شوند.

براساس این گزارش، در نیمه دوم جوانان ایران علی‌رغم اینکه صاحب موقعیت بودند، نتوانستند از فرصت‌های خود استفاده کنند و ‌روی ‌ضدحمله در دقایق 78، 84 و 88 سه گل از آرژانتینی‌ها دریافت کردند. در ادامه جوانان ایران حملاتی را روی دروازه حریف داشتند و توانستند یک گل دیگر توسط رضا محرمی به ثمر برسانند تا با نتیجه 4 بر 2 مقابل آرژانتین شکست را متحمل شوند.

ایران در دو بازی قبلی مقابل روسیه با نتیجه 2 بر یک شکست خورده و ارمنستان را با دو گل شکست داده بود تا در انتظار نتیجه پایانی گروه بین تیم‌های روسیه و ارمنستان باشد.

اخبار مرتبط:
جشن تولد شجاعی در حاشیه تمرین تیم ملی
تمرین ملی‌پوشان در سئول زیر بارش باران

تگ ها


تیم ملی جوانان تیم فوتبال جوانان فوتبال پایه تیم ملی جوانان آرژانتین سیروس پورموسوی فوتبال