شکست جوانان والیبال ایران مقابل روسیه

تیم ملی والیبال جوانان ایران در دومین بازی خود از رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بحرین، با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب روسیه شد....

شاگردان بهروز عطایی برابر روسیه تن به شکست دادند.

به گزارش مدال، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (جمعه) ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال جوانان ایران در دومین بازی خود از رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بحرین به مصاف تیم ملی قدرتمند روسیه رفت که پس از یک ماراتن سخت که ۵ ست به طول انجامید، با نتیجه ۳ - ۲ مغلوب مدعی عنوان قهرمانی شد.

شاگردان بهروز عطایی ابتدا ست نخست را با نتیجه ۲۵ - ۲۱ پیروز شدند اما در ست دوم با نتیجه ۲۵ - ۱۹ تن به شکست دادند تا بازی برابر شود. در ست سوم بار دیگر این تیم ایران بود که ۲۵ - ۲۳ پیروز شد اما در ست چهارم با نتیجه ۲۵ - ۲۱ نتیجه را واگذار کرد تا دو تیم در مجموع ست شماری دو بر دو برابر شوند. نهایتا در ست پنجم این تیم روسیه بود ک ۱۶ - ۱۴ پیروز شد تا در مجموع ۳ - ۲ برنده این دیدار حساس شود.

نتایج پنج ست این دیدار به شرح زیر رقم خورد:
ست اول: ۲۵ - ۲۱ ایران
ست دوم: ۱۹ - ۲۵ روسیه
ست سوم: ۲۵ - ۲۳ ایران
ست چهارم: ۲۱ - ۲۵ روسیه
ست پنجم: ۱۴ - ۱۶ روسیه

در پایان این بازی ساپوژکوف با کسب ۳۴ امتیاز برای تیم ملی والیبال روسیه، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد. پوریا یلی نیز در این بازی ۳۰ امتیاز را کسب کرد تا امتیاز آورترین بازیکن ایران شود.

به این ترتیب، والیبالیست‌های جوان ایران برای صعود از این مرحله باید فردا (شنبه) ۲۹ تیر ماه در آخرین بازی دور گروهی ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف تیم ملی جمهوری چک رفته و پیروز این بازی شوند تا جواز حضور در مرحله بعد را کسب کنند.

 در حال حاضر روسیه با دو برد و ۵ امتیاز صدر نشین گروه C است، ایران با یک برد، یک باخت و ۴ امتیاز دوم است، جمهوری چک با یک برد، یک باخت و سه امتیاز سوم و تونس نیز با دو باخت در قعر جدول این گروه قرار دارد.

اخبار مرتبط:

پوریا یلی امتیازآورترین بازیکن ایران برابر روسیه

تگ ها


تیم والیبال جوانان ایران والیبال قهرمانی جوانان جهان بهروز عطایی والیبال