شکست دادن رئال، آسان تر از اتلتیکو است

پاکو آلکاسر که تابستان امسال از والنسیا به بارسلونا پیوست، مقابله با اتلتیکو را سخت تر از رویارویی با رئال می داند ......

 پاکو آلکاسر که تابستان امسال از والنسیا به بارسلونا پیوست، مقابله با اتلتیکو را سخت تر از رویارویی با رئال می داند.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، آلکاسر که یکی از نمادهای والنسیا محسوب می شد، با دریافت پیشنهاد از بارسا، ساز جدایی سر داد و باشگاه محبوبش را ترک گفت.

 

او در همین رابطه به کوپه گفت:" من والنسیایی هستم و این تیم را از ته قلب دوست دارم ولی نمی توان به پیشنهاد بارسلونا نه گفت. معتقدم حضور در بارسلونا تحت هر شرایطی، قدمی رو به جلو برای یک فوتبالیست محسوب می شود."

 

 

آلکاسر در مورد وضعیتش در بارسلونا گفت:" تازه به این تیم ملحق شده ام و برای تطابق به کمی زمان نیاز دارم. هنوز گل نزده ام ولی به زودی گلزنی هایم شروع خواهد شد. دوستان زیادی در بارسا داشتم و خیلی زود در این تیم پذیرفته شدم."

 

مسی:" لئو انسانی فوق العاده است. شاید اینگونه تصور شود که فوتبالیستی در حد او کمی مغرور باشد اما از همان روز اول فهمیدم که لئو چنین خصوصیتی ندارد. او، نیمار و سوارز، به دیگر بازیکنان بسیار کمک می کنند. معتقدم مسی بهترین بازیکن دنیاست و مستحق توپ طلا."

 

رئال و اتلتیکو:" به خاطر سبک خاص اتلتیکو فکر می کنم شکست دادن این تیم دشوارتر از رئال باشد. سیمئونه تیمی متحد و جنگنده ساخته که می تواند مقابل هر حریفی پیروز شده و دردسر ساز باشد."

تگ ها


فوتبال