شکست در دربی آتن پایان کار دشمن انصاری فرد

قهرمان یونان در پی شکست سنگین در دربی شب گذشته آتن برابر AEK سرمربی آلبانیایی خود را اخراج کرد ......

قهرمان یونان در پی شکست سنگین در دربی شب گذشته آتن برابر AEK سرمربی آلبانیایی خود را اخراج کرد.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، چند هفته ای بود زمزمه هایی در ارتباط با اخراج بسنیک هاسی سرمربی آلبانیایی از المپیاکوس به گوش می رسید که این اتفاق شب گذشته بعد از شکست سنگین 3-2 برابر AEK آتن در دربی حساس شهر آتن اتفاق افتاد تا به این ترتیب مخالف و دشمن شماره یک ستاره ایرانی خط حمله قهرمان یونان به همکاری اش با این باشگاه پایان دهد.

سایت SDNA یونان در ارتباط با این خبر نوشت:« همان طور که انتظار می رفت باشگاه المپیاکوس آتن پس از شکست در بازی شب گذشته هفته پنجم سوپر لیگ یونان برابر AEK آتن تصمیم به قطع همکاری با بسنیک هاسی، سرمربی آلبانیایی گرفت. هاسی پس از پایان این بازی از سوی مقامات باشگاه المپیاکوس پیامی مبنی بر پایان همکاری دوجانبه دریافت کرد. باشگاه المپیاکوس نیز رایزنی های خود را برای انتخاب سرمربی جدید به جای بسنیک هاسی آغاز کرده است».
بنا بر اعلام این رسانه یونانی شانس گوستاوو پویت، سرمربی 49 ساله اروگوئه ای برای نشستن روی نیمکت تیم المپیاکوس بیشتر از سایر نامزدها است. وی سابقه هدایت ساندرلند انگلیس، بتیس اسپانیا و شانگهای چین را دارد، البته مربیانی همانند پائولو سوزا، خاویر اگیره، آیتور کارانکا و میشل (سرمربی برکنار شده مالاگا اسپانیا) نیز دیگر نامزدهای حضور در تیم المپیاکوس یونان هستند.

کریم انصاری فرد، ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس یونان است که در دوران مربیگری بسنیک هاسی مورد بی مهری قرار گرفت که ضمن کنار گذاشته شدن از فهرست لیگ قهرمانان اروپا حتی فرصت بازی در سوپر لیگ و جام حذفی یونان را پیدا نکرد تا با اخراج این مربی آلبانیایی دوباره این شانس را پیدا کند که به فهرست نفرات این تیم بازگردد.

 

تگ ها


اخبار روز المپیاکوس فوتبال