شکست سنگین العین در لیگ امارات

العین در جریان هفته نوزدهم لیگ برتر امارات مقابل الجزیره متحمل شکست سنگینی شد....

العین در جریان هفته نوزدهم لیگ برتر امارات مقابل الجزیره متحمل شکست سنگینی شد.

العین امارات با نتیجه ۵ بر یک مقابل الجزیره شکست خورد و با باخت به استقبال بازی با الدحیل رفت.
به گزارش مدال، در چارچوب مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر امارات، تیم العین که یکی از حریفان استقلال در لیگ قهرمانان آسیا است، از ساعت ۲۱ امشب در استادیوم محمد بن زاید ابوظبی مهمان تیم رده چهارمی الجزیره بود.
الجزیره بازی را هجومی آغاز کرد و با گلزنی ارنست آسانتی، مهاجم غنایی خود در دقیقه ۳ پیش افتاد؛ علی مبخوت، ستاره ملی پوش الجزیره گل دوم تیمش را در دقیقه ۲۸ با یک سر توپ تماشایی و شوت بغل پای فنی به ثمر رساند ولی این نتیجه پابرجا نماند و در دقیقه ۴۲ اسماعیل احمد ارسال کایو را تبدیل به گل کرد تا العین امیدوار به جبران نتیجه شود.
ناصر بارازیته در سومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه اول گل سوم الجزیره را با ضربه بغل پای دقیق زد که این نتیجه در دقیقه ۴۹ دوباره تغییر کرد و ارنست آسانتی، گل دوم خود و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.
علی مبخوت که به دنبال تثبیت صدرنشینی در جدول گلزنان لیگ برتر امارات بود، گل پنجم الجزیره را در دقیقه ۷۹ روی پاس بارازیته و با شوت زمینی به ثبت رساند تا تعداد گل‌های خود در این فصل را به عدد ۱۹ افزایش دهد.
الجزیره که در دیدار اخیرش برابر الشارجه صدرنشین شکست خورده بود، امشب موفق به جبران آن شد و با نتیجه پُر گل ۵  بر یک العین پُر ستاره و آسیایی را شکست داد تا ۳۷ امتیازی شده و با صعود به رده سوم جدول لیگ برتر امارات، فاصله خود با العین را به یک امتیاز کاهش دهد.
العین امارات که با این باخت ۳۸ امتیازی و در رده دوم جدول ماند، دوشنبه شب هفته آینده در سومین مسابقه لیگ قهرمانان آسیا، مهمان تیم الدحیل قطر خواهد بود.