شکست سپاهان برابر مس کرمان/ طاهری مسئولیت شکست را پذیرفت

چهارمین روز از دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر هندبال با شکست تیم سپاهان اصفهان برابر تیم مس کرمان آغاز شد....

به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین روز از دور برگشت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان امروز در سالن پوریای ولی شیراز با برگزاری سه دیدار در گروه دوم پیگیری شد.

در نخستین مسابقه امروز، تیم مس کرمان و سپاهان اصفهان به مصاف هم رفتند. در این دیدار تیم مس کرمان با درخشش دروازه بان خود و در یک بازی فیزیکی و تماشایی، توانست تیم فولاد سپاهان را با نتیجه ۳۱ بر ۲۴ شکست دهد.

محسن طاهری سرمربی تیم سپاهان در مورد عدم نتیجه گیری تیمش در مقابل مس کرمان گفت: ما به تیم خودمان باختیم زیرا برنامه‌هایی که از بازیکنان انتظار داشتم را اجرا نکردند. مسئولیت این باخت را بر عهده می‌گیرم. متأسفانه نقشه‌هایی که از قبل داشتیم توسط بازیکنان اجرا نشد و از سوی دیگر اکثر توپ‌های تیم مقابل به نتیجه رسید.

سرمربی تیم فولاد سپاهان اصفهان در پایان اظهار داشت: ما قطعاً از این گروه صعود می‌کنیم تا انشاءالله در دور بعد با حریفان رقابت کنیم.

حمید صادق شاه نشین سرمربی تیم مس کرمان صدرنشین این گروه هم در مورد پیروزی شاگردانش مقابل سپاهان گفت: ما از همان ابتدا برای این بازی برنامه ریزی کرده بودیم و بچه‌های ما طبق تاکتیک خواسته شده عمل کردند. متأسفانه در نیمه اول اختلاف کم شده بود که در بین دو نیمه با بچه‌ها صحبت کردیم که همه باید در اختیار تیم باشند و کاری به مسائل دیگر نداشته باشند.

سرمربی تیم مس کرمان در پایان خاطرنشان کرد: با صحبت‌های بین دو نیمه توانستیم تاکتیک و تکنیک‌های مدنظر را به بازیکنان انتقال دادیم و توانستیم در نیمه دوم نتیجه دلخواه را کسب کنیم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال تیم هندبال مس کرمان