شکست سیتیزن ها از جوجه خروس ها

دیدار تیم های تاتنهام و منچسترسیتی لحظاتی پیش با نتیجه 2-0 به سود تاتنهام خاتمه یافت تا پپ گواردیولا اولین شکست خود با سیتی را در لیگ برتر تجربه کند ......

دیدار تیم های تاتنهام و منچسترسیتی لحظاتی پیش با نتیجه 2-0 به سود تاتنهام خاتمه یافت تا پپ گواردیولا اولین شکست خود با سیتی را در لیگ برتر تجربه کند.

به گزارش مدال به نقل از ورزش3،تاتنهام که با 14 امتیاز در رده سوم قرار داشت میزبان صدرنشین لیگ برتر بود. سیتی با گواردیولا در هر 6 بازی قبلی خود پیروز شده بود اما بسیاری این بازی را آزمونی جدی برای سیتیزن ها می دانستند. سیتی پس از تساوی در لیگ قهرمانان مقابل سلتیک برای ادامه روند بردهایش در لیگ برتر به وایت هارت لین امده بود.

سیتی که بازی را در نیمه اول از دست رفته می دید، نیمه دوم را به قصد جبران گل های خورده آغاز کرد اما بازی هماهنگ تاتنهام و فشردگی بازیکنان این تیم در دفاع اجازه نمی داد سیتی صاحب موقعیت گل  جدی شود.

تلاش سیتی در دقایق باقیمانده نتیجه ای نداشت و بازی با همان نتیجه 2-0 به سود تاتنهام خاتمه یافت. سیتی با وجود این شکست در صدر باقیماند و تاتنهام نیز با 17 امتیاز به رده دوم صعود کرد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال