شکست ۷-۰ صفر و ۷ بازیکن کرونایی!

تیم علم و ادب دیروز در شروع بازی های لیگ یک در برابر آلومینیوم اراک شکست سنگینی را متحمل شد و با نتیجه ۷-۰ شکست خورد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد ازاین بازی گفته شد ۷ بازیکن تیم علم و ادب مبتلا به کرونا بوده اند و بعد از بازی نتیجه تست آنها مثبت اعلام شد. حتی گفته می شود یکی از بازیکنان به دلیل سرفه هایی که در جریان بازی داشت تعویض شد.

هراتیان - مدیر پزشکی مرکز ایفمارک سازمان لیگ در این باره  به فارس گفت: : تا این لحظه این باشگاه هیچ مستنداتی برای صحبت‌هایشان به ما ارائه نکرده‌اند و فقط این خبر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در رسانه‌ها خوانده‌ایم. در صورتی که این باشگاه مستنداتی در خصوص ابتلای بازیکنانش به کرونا ارائه کند، در کارگروه مبارزه با ویروس کرونا این مستندات مطرح خواهد شد و پس از بررسی در موردش تصمیم گیری می‌شود، اما تاکنون این باشگاه فقط ادعای رسانه‌ای داشته و به صورت مکتوب چیزی اعلام نکرده است.

ابتلای ۷ بازیکن تیم علم و ادب به کرونا امروز و بعد از شکست ۷- صفر این تیم در برابر آلومینیوم رسانه ای شد! گفته می شود باشگاه با توجه به شرایط جسمانی بازیکنان خواستار این شده بود که در خصوص بازی با آلومینیوم اراک بعد از مشخص شدن نتایج تست کرونا تصمیم سازی شود که سازمان لیگ با این درخواست مخالفت کرده بود.

تگ ها


دسته یک علم و ادب تبریز