Banner

شکست غیرمنتظره تیم فوتبال جوانان مقابل اندونزی

شاگردان پورموسوی كه در نخستين بازى تداركاتى با چهار گل اندونزى را شكست داده بودند در دومين مسابقه بازى را به حريف واگذار كردند....

به گزارش مدال، تیم جوانان ایران در دومین دیدار خود از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه به وقت اندونزی به  مصاف تیم میزبان رفت که در پایان نیمه اول به نتیجه تساوی دست یافتند.

در این مسابقه هر دو تیم بازی متعادلی را انجام دادند و بیشتر دقايق بازی در میانه میدان در جریان بود. هر دوتیم در وهله اول به فکر گل نخوردن بودند و در ادامه چشم به ضد حملات دوختند و توانستند یکی دو موقعیت را بر روی دروازه یکدیگر خلق کنند اما هیچ یک از دروازه ها گشوده نشد تا هر دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

در ابتدای نیمه دوم اندونزی در یک ضد حمله و با اشتباه فاحش دروازه بان ایران صاحب گل شد.

در ادامه این جوانان ایران بودند که صاحب توپ و میدان شدند و می توانستند گل تساوی و حتی پیروزی بخش را هم به ثمر برسانند اما از موقعیت های خود استفاده نکردند و حتی یک بار نیز مدافع حریف توپ را از روی خط دروازه برگرداند تا ایران در بازی دوم خود مقابل اندونزی تن به شکست یک بر صفر دهد.

گفتنی است تیم ایران در بازی اول خود مقابل اندونزی به برتری ۴بر۲ دست یافته بود.

بیشتر ببینید:

گرم کردن بازیکنان دو تیم ملی جوانان ایران و اندونزی /ویدیو

تگ ها


تیم فوتبال جوانان ایران تیم جوانان ایران تیم_ملی_فوتبال جوانان تیم ملی جوانان پورموسوی جوانان ایران سیروس پورموسوی فوتبال