شکست‌ناپذیری خطیبی در ۸ بازی(عکس)

سرمربی تراکتور در هشت مسابقه اخیر با تیم‌هایش هیچ باختی را تجربه نکرده است....

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور در حالی بازی مقابل نساجی مازندران را با برتری پشت سر گذاشت که با این برد در امتیاز ۲۶ با فولاد رده چهارمی برابر شد و تنها بخاطر تفاضل گل کمتر در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت، اما علاوه بر پیروزی سرخ‌پوشان آذربایجان، این نتیجه در تداوم آمار خوب رسول خطیبی نیز موثر بود.

خطیبی که دوباره در قامت سرمربی تراکتور به ورزشگاه یادگار امام پای گذاشته بود، توانست نخستین برد را همراه این تیم تجربه کند تا تیمش هم با دو گلی که برابر نساجی به ثمر رساند و سه امیتاز را گرفت، به آرامش برسد.

اما اتفاق مهم برای خطیبی تداوم روند شکست‌ناپذیری او برای هشتمین بازی متوالی بود؛ او در ۶ بازی آخر که سرمربیگری آلومینیوم را برعهده داشت هیچ باختی را تجربه نکرد و در تراکتور هم برای دومین بازی پیاپی بدون شکست ماند و ۴ امتیاز به دست آورد.

خطیبی در ۶ مسابقه آخر همراه با آلومینیوم اراک سه مساوی مقابل ذوب‌آهن، گل‌گهر سیرجان و سایپا به دست آورد و توانست برابر تیم‌های پرسپولیس، تراکتور و نفت مسجدسلیمان هم به برتری برسد و در تراکتور نیز پس از توقف خارج از خانه با نفت مسجدسلیمان، نساجی را شکست داد.

در لیگ بیستم گل‌محمدی رکورددار سرمربی بدون شکست است که در ۹ هفته ابتدایی فصل همراه با پرسپولیس باختی را تجربه نکرد، اما در دهمین بازی فصل برابر آلومینیومِ خطیبی شکست خورد و حالا این سرمربی تراکتور در آستانه رسیدن به رکورد یحیی است.

تگ ها


تراکتور رسول خطیبی پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی