شکست پانیونیوس در غیاب شجاعی و حاج‌صفی

تیم یونانی بدون بازیکن ایرانی اش در خانه نماینده رژیم صهیونیستی شکست خورد ......

تیم یونانی بدون بازیکن ایرانی اش در خانه نماینده رژیم صهیونیستی شکست خورد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم،  دور رفت از مرحله سوم رقابت های مقدماتی فصل 2018-2017 لیگ اروپا با شکست تیم پانیونیوس یونان در خانه نماینده رژیم صهیونیستی پیگیری شد.

 در بازی پانیونیوس در زمین تیم مکابی از رژیم صهیونیستی، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، 2 بازیکن ارزشمند کشورمان حضور نداشتند و از سفر به سرزمین های اشغالی خودداری کردند. تیم یونانی نیز در غیاب این دو بازیکن یک بر صفر شکست خورد، اما به بازی برگشت در زمین خودش امیدوار ماند.

 در سایر بازی ها مالدا 2 بریک اسکندربیو را شکست داد، شاختار دونتسک و پائوک به تساوی یک بریک رضایت دادند، ترانیک 2 بر یک شکندیجا را برد، لارناکا 2 بر صفر دینامومینسک را از پیش رو برداشت، آاک و براگا به تساوی یک بریک رسیدند،کراسنودار 3 بر یک لینگبی را برد، اوترخت و لخ پوزنان به تساوی بدون گل رسیدند، اوسترندوس یک بر صفر از سد اسچ گذشت، آیندهوون در خانه یک بر صفر مقابل اوسیک شکست خورد، اشتورم گراتس 2 بر یک به میهمانش فنرباغچه باخت، سودوا 3 بر صفر سیون را شکست داد، آسترا جورجیو اولکساندرا به تساوی بدون گل رسیدند،  زنیت 2 بر صفر تل آویو را مغلوب کرد و اتلتیک بیلبائو و دیناموبخارست هم به تساوی یک بریک رضایت دادند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال