شکست پرسپولیس در توییتر

......

 

ه گزارش مدال به نقل از آی اسپورتپرسپولیس در بازی رفت برابر الهلال با نتیجه سنگین و نسبتا عجیب 4-0 شکست خورد تا امیدها برای صعود به فینال به کمرنگ ترین حالت ممکن برسد. هواداران پرسپولیس واکنش های متفاوتی به این شکست داشته اند. گوشه ای از توییتر را در شب شکست تلخ پرسپولیس می خوانید: از ادامه اعتراض به طارمی، تا مقایسه با نتایج آسیایی استقلال؛ و البته کورسوی امید برای هواداران خوشبین پرسپولیس.

مستر الیرذا: بدون بازی خانگی و تماشاگر و بدون حامی جنگیدی و تا اینجا اومدی. ازت ممنونیم و بهت افتخار می کنیم. #پرسپولیس

علی عالی: شکست پرسپولیس به توانمندی های حریف ربط دارد و اعتراف کنیم که الهلال قوی تر بود. اما امان از بی مسئولیتی نهادینه شده در ما.

امید توشه: چرا دلمان با آنهایی که حمله کردند به سفارت عربستان صاف نمی شود؟ چون میشد در بازی پرسپولیس با الهلال، آزادی را برایشان جهنم کرد.

امیر تنها: امروز پرسپولیس، استقلالی ترین روزش رو گذروند.

حامد شجاعی: احتمالا در این بازی افتضاح پرسپولیس و آبروریزی برابر تیم ده نفره الهلال خیریتی هست!

پارسا: خواستیم ببینیم استقلال بودن چه حسی دارد. حس مزخرفی بود.

سپهر خرمی: الان شما فکر می کنی طارمی ناراحته؟ با خیال راحت نشسته داره ps4 بازی می کنه و به فکر اینه که قسط بعدی پولش رو کی بگیره.

وحید جلیلی: پرسپولیس یه جوری داشت جلو می رفت که تصور می کردیم در رده باشگاهی چیزی میشیم! خوشبختانه همه چیز به حالت طبیعی برگشت.

ایوانف: نکته غمناک اینه که این پرسپولیس قوی ترین پرسپولیس تاریخه.

پدرام: کردمیهن4 _ بقیه میهن0. #تقابل

امید: توپ وقتی داره میره تو اوت بیرانوند شبیه واکاشی زوما میشه میپره جمع میکنه. وقتی میاد سمت چارچوبش شبیه استیون هاوکینگ میشه.

فرناز: میگید بازی برگشت با معجزه هم نمیشه برگردیم؟ ما مرد بازی های حساسیم. ما همونیم که تو ده دقیقه 10 نفره 3 تا زدیم. ما دقیقه 96 قهرمان لیگ شدیم.

شانتاژگر: برنامه فوتبال برتر فقط کاویانی رو کم داشت که بگه "ما یه زمانی آرزومون گرفتن یه ست از الهلال بود."

حسام مقدم: طارمی4 _ پرسپولیس0. #تقابل

بهروز: باختیم. بد هم باختیم. اما حتما خیر و حکمتی در کار بوده. مگه نه آقای طارمی؟

رادیکال: بیرانوند جوری رفتار کرد که جای خالی طارمی حس نشه.

آرفاشا: قبل بازی چقد احتمال میدادید پرسپولیس 4 تایی شه؟ همونقدر هم احتمال بدید که توی بازی برگشت جبران کنه.

پینگو: اینقدر که استقلالی ها از باخت پرسپولیس خوشحالن خود طرفدارای الهلال نیستن. وقتی دلخوش به تیمتون نیستین بایدم خوشحال باشین از باخت رقیبتون.

بی پرده: درست. ما بد بودیم امشب. ولی شما ببین چقدر حقیر شدید که از باخت پرسپولیس به وجد میاید. خدا نیاره این روزای نحس رو واسه ما

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال