شکست پروژه ژاوی در قطر

در فاصله یک هفته مانده به اتمام رسمی لیگ ستارگان قطر تیم فوتبال لخویا با پیروزی شب گذشته قهرمانی خود در این رقابت ها را قطعی کرد ......

در فاصله یک هفته مانده به اتمام رسمی لیگ ستارگان قطر تیم فوتبال لخویا با پیروزی شب گذشته قهرمانی خود در این رقابت ها را قطعی کرد.
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، جشن زودهنگام لخویا که از زمان تشکیل اش برای پنجمین بار فاتح لیگ ستارگان قطر می شود در شرایطی رخ داد که السد یک تساوی بدهنگام در خانه مقابل السیلیه داشت. تیم فوتبال السد که با استخدام ستارگانی مثل ژاوی هرناندز، مرتضی پورعلی گنجی، محمد کاسولا و پدرو میگول امسال تنها برای کسب عنوان قهرمانی وارد لیگ قطر شده بود در نهایت مقابل یک تیم میانه جدولی قافیه را باخت تا لخویا با مربیگری جمال بلاماضی مربی الجزایری سابق تیم ملی قطر به قهرمانی لیگ ستارگان دست پیدا کند و این قهرمانی به این معناست که ژاوی هرناندز در دومین فصل حضور در این رقابت ها موفق به کسب قهرمانی برای تیمش نمی شود اگرچه این بازیکن اسپانیایی دیروز با گلزنی در دقیقه 13 نقش مثبت خود را که در تمام فصل ادامه داشت باز هم به خوبی ایفا کرد.
السد با زاوی در فصل گذشته موفق به صعود به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شد و امسال هم لیگ را در رتبه دوم و با اختلاف 10 امتیازی نسبت به تیم سوم (الریان) تمام می کند در حالی که در صورت کسب پیروزی مقابل السیلیه 60 امتیازی می شد و هفته آخر لیگ نیز آنها شانس کسب قهرمانی را داشتند بخصوص که از نظر تفاضل گل شرایط  بسیار بهتری نسبت به قهرمان این رقابت ها لخویا داشتند.
این  ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و بارسلونا که به چیزی جز قهرمانی عادت ندارد در دو فصل حضور در لیگ ستارگان قطر تاثیر خود را در بهبود کیفیت تیم باشگاهی اش گذاشته اما به نظر پروژه استخدام این بازیکن گرانقیمت در نهایت با شکست تمام شده است . اگرچه به نظر می رسد توجهات به السد همچنان بیش از توجه به دیگر تیم ها حتی لخویای قهرمان است که بخشی از این موضوع به حضور ژاوی برمی گردد. تصویری که مشاهده می کنید مربوط به صفحه اول بخشی از روزنامه ورزشی الوطن است که به قهرمانی لخویا شهادت داده است آن هم در شرایطی که به نظر می رسید السد بتواند امسال دوباره جام قهرمانی را کسب کند ویترین افتخارات خود را تکمیل تر بنماید.

تگ ها


فوتبال