شکست پرگل وایله با حضور یک نیمه عزت اللهی

تیم وایله بولدکلاب با نتیجه ۳-۱ بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را واگذار کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی دانمارک تیم های وایله بولدکلاب و راندرز در حالی به مصاف رفتند که بازی رفت با نتیجه بدون گل خاتمه یافته بود و وایله با کسب یک نتیجه تساوی ۱-۱ هم می‌‌توانست به نیمه نهایی صعود کند اما این اتفاق رخ نداد.

سعید عزت اللهی هافبک ثابت این تیم نیز برخلاف بازی های قبل در ترکیب اصلی قرار نداشت اما ۴۵ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد.

در دقیقه ۱۰ این مسابقه ضربه لوکاس انگل از زاویه بسته دروازه راندرز را گشود تا بازی ۱-۰ شود. با این نتیجه وایله در آستانه صعود قرار می‌گرفت، با این حال در ادامه دقایق نیمه اول یاران سعید عزت اللهی سه گل خوردند تا قافیه را به حریف قدرتمند واگذار کنند.

گل اول را ماروین اگو در دقیقه ۱۳ و روی غفلت مدافعان وایله از داخل محوطه جریمه به ثمر رساند. گل دوم چند دقیقه بعد و روی اشتباه عجیب مدافع تیم وایله، دوباره اگو دروازه را گشود تا بازی ۲-۱ شود. در آخرین دقایق نیمه اول و در شرایطی که تیم میهمان فرصت های خوبی برای گلزنی داشت، نیکولا میلئوسنیچ موفق به زدن گل سوم شد.

در ابتدای نیمه دوم سعید عزت اللهی هافبک ایرانی وایله هم وارد زمین شد و علاوه بر او چهار تعویض دیگر هم تا دقیقه ۶۰ از سوی کنستانتین گالچا انجام شد اما تاثیری در نتیجه بازی نداشت تا وایله بازی برده را با شکست ۳-۱ عوض کند و از جام حذفی کنار برود.

تگ ها


اف سی وایله سعید عزت اللهی