شکل رفتار با نیمار در پی اس جی مضحک است

کارشناس فوتبال فرانسه بار دیگر به نیمار و نیز باشگاه پی اس جی حمله کرد....

به گزارش "ورزش سه"، نیمار چندی پیش و در بازی با سنت اتین بود که به شدت مصدوم شد و همچنان باید چند هفته دیگر نیز به دور از میادین بماند. جالب اینکه نیمار همچنان در تعطیلات زمستانی به سر می برد و به فرانسه بازنگشته است. اتفاقی که روتن کارشناس فوتبال فرانسه را عصبانی کرده است. در واقع این اولین بار نیست که نیمار دیرتر از سایرین از تعطیلات بر می گردد.

روتن به رادیو RMC  گفت:« چگونه می توان این رفتار بازیکنی که فصل جاری ۵۰ درصد بازی ها غیبت داشته را پذیرفت؟ نیمار امسال چند گل زده و چند پاس گل داده است؟ او تاثیرگذاری اش سال به سال کمتر می شود. سن نیمار بالاتر می رود ولی کیلو کیلو پول جمع می کند بدون اینکه لایقش باشد. شکل زندگی بیرون فوتبالش نیز درست نیست. در رمز ۳۰ سالگی مصدومیت شما دیرتر از زمانی که ۲۵ ساله بودید بهبود پیدا می کند ولی نیمار هنوز در حال خوشگذرانی است.»

روتن ادامه داد:« از لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه تعجب می کنم که چرا اینقدر به نیمار ساده می گیرد. قطعا او با مجوز لئوناردو هنوز در برزیل به سر می برد، در حالی که باید زودتر از همه در اختیار تیم پزشکی قرار می گرفت و تنها روی ریکاوری تمرکز می کرد. شکل رفتار و مدیریت پی اس جی با نیمار مضحک است. در لیگ های دیگر هرگز چنین چیزی نمی بینید. تمام بازیکنان بزرگ و تعیین کننده به موقع از تعطیلات بر می گردند ولی نیمار نه تنها در پاریس نیست که در برزیل خوشگذرانی می کند.»

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال