Banner

شکوری: استقلالی‌ها استراماچونی را دوست دارند

هادی شکوری مربی تیم فوتبال جوانان استقلال در مورد بازی تدارکاتی برابر تیم بزرگسالان و آندره آ استراماچونی سرمربی این تیم صحبت کرد...

مربی تیم فوتبال جوانان استقلال گفت: استراماچونی با انگیزه و ولع خاصی تیم را تمرین می دادند و که من نیز به عنوان یک مربی جوان از این موضوع لذت بردم.
به گزارش مدال، هادی شکوری سرمربی تیم جوانان استقلال درباره دیدار با تیم بزرگسالان استقلال گفت: بازی برای بچه های ما انگیزشی بود و تیم ما محک خورد و به هدف خود رسیدیم. سیاست استقلال نیز این است که بازیکنان جوان ولی باتجربه را جذب کند و در این مسیر حرکت کرده است. تفکرات استراماچونی نیاز به این بازیکنان داشت و امیدوارم نتیجه تیم به خواست و میل هواداران نزدیک شود.
او در ادامه در گفت و گو با سایت باشگاه استقلال درباره تغییرات استقلال با حضور استراماچونی گفت: در برخی از دقایق برگزاری مسابقه، تمرینات بزرگسالان را تماشا کردم. استراماچونی با انگیزه و ولع خاصی تیم را تمرین می دادند و که من نیز به عنوان یک مربی جوان از این موضوع لذت بردم. این موضوع  و این انگیزه ایشان به تیم و بازیکنان انگیزه می دهد. بازیکنی که مربی خود را دوست داشته باشد، هر کاری برای او انجام می دهد. مهم ترین موضوع برای تیم دوست داشتن مربی است که این موضوع در استقلال کاملا ملموس است.
شکوری در پایان صحبت های خود درباره حضور حاجیلو در آکادمی تصریح کرد: اصغر حاجیلو شناسنامه باشگاه است. او متعصب ترین استقلالی است و از زمان کودکی و تا همین حالا عضو خانواده استقلال بوده است. ایشان دلسوانه کار خواهند کرد و البته لازم است از زحمات مومنی نیز تشکر کنم. کار کردن در پایه ها خیلی سخت است و از ایشان تشکر می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

فتحی: امیدوارم بازیکنان تیم بزرگسال محصول آکادمی باشند

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی هادی شکوری لیگ برتر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال