شکوری: به سازمان لیگ ۸ میلیارد بدهکار هستیم!

معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص مسائل مختلف این باشگاه و همچنین ناکامی در میزبانی لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس درباره برد این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: خوشحالم که بازی آخر را با صدرنشینی و برد به پایان رساندیم. سال سختی با توجه به پرونده های سنگین آقایان برانکو و بودیمیر پشت سر گذاشتیم. امیدوارم در سال جدید هم بتوانیم با همین قدرت ادامه دهیم. امروز تولد آقای گل محمدی است و بچه ها با این برد کادوی خوبی به ایشان دادند.

وی درباره شرایط این تیم گفت: ما در چهار جام مدعی هستیم و سال سختی در ۱۴۰۰ پیش روی ما قرار دارد. با این حال امیدوارم هر چه زودتر تاریخ سوپرجام مشخص شود و این خواسته هواداران و باشگاه پرسپولیس است. 

شکوری درباره از دست دادن میزبانی این باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما اگر به دنبال آقایی در اسیا هستیم باید زیرساخت ها را درست کنیم. اگر همه تقصیرات را به گردن نهادهای خارجی بیندازیم بیشتر بهانه جویی است. کشورهایی درجه دو و سومی مثل هند، تایلند و میانمار هم زیرساخت های خود را تقویت کرده و به سرعت در حال پیشرفت هستند. نباید هیچ بهانه ای به نهاد ندهیم تا میزبانی را کسب کنیم. با این حال ما می توانستیم با توجه به استادیوم آزادی و زیرساخت هایی که معرفی کرده بودیم میزبان شویم. با توجه به شرایط سخت تحریمی، حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی نتوانستیم میزبانی را بگیریم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این سوال که چه میزان از سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی طلبکار هستند گفت: ما چندین بار صحبت کردیم و نامه زدیم اما جوابی که ۴-۳ ماه پیش دادند چیزی در حد ۸-۷ میلیارد بدهی داریم. متاسفانه علیرغم اینکه ما در چند دوره اخیر قهرمان شدیم اما این بدهی را به ما اعلام کردند. اینکه چه بدهی ها چه هست یکی از این ها بابت بخش CIP تیم میزبان می تواند ۶ نفر را بیاورد و ما هم همین تعداد نفرات آوردیم اما نمی دانم چرا جریمه شدیم. ما حتما بررسی خواهیم کرد و شکایت خودمان را به سازمان لیگ ارائه می دهیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران ابراهیم شکوری