شکوری:بیماری ویلموتس شایعه است/ زیدان به ایران نمی‌آید+ویدیو

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال تأکید کرد که موضوع بیماری مارک ویلموتس شایعه است و صحت ندارد....

به گزارش مدال،ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: فدراسیون فوتبال فرایندی را برای انتخاب یک مربی خوب و مناسب شروع کرد. ما نقاط ضعف و قوت مربیان قبلی را شناسایی کردیم. ما بازخورد نظرات مردم از تیم ملی را رصد و احساس کردیم که مردم یک سبک دیگری از فوتبال را دوست دارند. یکسری شاخصه‌ها را برای انتخاب سرمربی تیم ملی مدنظر قرار دادیم. اینکه مهارت‌های فردی، مدیریتی، روانشناختی و ارتباطی و فلسفه گزینه موردنظر ما چیست. سوابق بازیگری و مربیگری را بررسی کردیم و با این معیارها سراغ مربیان رفتیم. 

وی ادامه داد: اگر بخواهیم به انتخاب سرمربی تیم ملی منطقی نگاه کنیم، مربیانی مانند زیدان برای سرمربیگری به ایران نمی‌آیند. فکر می‌کنم رقم قرارداد زیدان با رئال مادرید 26 میلیون دلار باشد و با این شرایطی که ما داریم منطقی نبود که چنین انتخابی داشته باشیم. با شناخت از مربیانی که می‌توانستند با ما کار کنند صحبت کردیم و به نتایج خوبی رسیدیم. مسائل و مولفه‌هایی که باید در قراردادها رعایت شود مشخص شد. مبلغ قرارداد و مدت قرارداد نهایی شده است و تیمی که از طرف فدراسیون انتخاب شده روی بند‌ بند مفاد قرارداد با آقای ویلموتس و سایر مربیان صحبت می‌کند، چون هنوز قرارداد ویلموتس نهایی نشده است و زمانی که قرارداد امضا شود از نظر فدراسیون نهایی است و ان‌شاءالله قراردادی نهایی می‌شود که یک قرارداد برد برد باشد. 

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال که مهمان برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» بود، درباره این موضوع که گفته شده است ویلموتس دچار بیماری خونی است، گفت: من این موضوع را اولین بار از شما می‌شنوم و نمی‌دانم منبع آن از کجاست. فکر نمی‌کنم چنین موضوعی صحت داشته باشد. مطمئناً هر مربی و هر بازیکن خارجی که وارد ایران شود قبل از اینکه قرارداد ببندند از آنها تست گرفته می‌شود و این موضوع شایعه است. ویلموتس زمانی که به ایران آمد چنین تصوری از ایران نداشت و وقتی که تهران را دید و بعد از آن مرکز ملی فوتبال را، خیلی استقبال کرد. ویلموتس بعد از آن بازدیدی از استادیوم آزادی داشت و نسبت به ایران و مردم کشورمان نظرش عوض شد. اگر ان‌شاءالله قرارداد ویلموتس نهایی شود و بتواند به فوتبال ایران کمک کند.

تگ ها


ابراهیم شکوری بیماری ویلموتس ویدئو ویدیو فوتبال