شکوری: تجهیز ورزشگاه‌ها به سرعت در حال انجام است

ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از آماده‌سازی و رفع نواقص استادیوم‌های لیگ‌برتری در کوتاه‌ترین زمان ممکن خبر داد....

شکوری از تجهیز ورزشگاه‌های کشور جهت برگزاری باشکوه لیگ‌برتر خبرداد.

به گزارش مدال، ابراهیم شکوری در آیین اختتامیه کلاس توجیهی و دانش افزایی پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال ضمن قدردانی از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در این کلاس گفت: جا دارد از کلیه حاضران ، شرکت کنندگان همچنین شرکت نفت پارس حامی مالی داوران فوتبال و موسسه سفیر ، حامی آموزشی فدراسیون کشور تشکر کنیم. حمایت فدراسیون فوتبال حمایت قاطع از داوران است و به طور قطع در رقابت های فصل جدید نیز شاهد این رویکرد خواهیم بود و طبق پروتکل ها و قوانین با متخلیفین در سریعترین زمان برخورد صورت می گیرد که برای نمونه می توان به دستور موقت صادره لیگ فوتسال در کمتر از ٢٤ ساعت اشاره کرد.امیدواریم رقابت های لیگ با کمترین اشتباه داوری های برگزار شود و این را به خوبی می دانیم به صفر رساندن اشتباهات غیر ممکن است.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال اضافه کرد: خوشبختانه تجهیز، آماده سازی و رفع نواقص ورزشگاهها به خوبی در حال انجام است و امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت الزامات و آماده سازی استادیوم ها شاهد آغاز رقابت های لیگ برتر باشیم. در پایان مجددا از تمامی عوامل برگزاری این کلاس و خصوصا داوران تشکر می کنم و امیدوارم شاهد قضاوت های بسیار خوب و موفقی در فصل آتی فوتبال ایران باشیم.

بیشتر بخوانید:
اولیایی: AFC اجازه شروع لیگ‌ برتر را با این شرایط نمی‌دهد

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال