شکوری: خریدهای جدیدمان، عاشق پرسپولیس هستند

معاون اجرایی پرسپولیس می‌گوید که قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس در شرایط حرفه ای بسته شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس که نقش سخنگوی سرخ ها را هم دارد، در گفتگویی درباره جذب فرجی اظهار داشت: خداراشکر توانستیم سومین خریدمان را که بر اساس نیاز باشگاه و سیاستمان بود را جذب کنیم و قرارداد ۲.۵ ساله با فرجی قرارداد ببندیم. امیدواریم که این قرارداد سبب خیر شود و او را در پیراهن های ملی هم ببینیم.

شکوری در مورد خرید بازیکنان عنوان کرد: ما بر اساس نیازی که کادرفنی به ما اعلا کرده بود، ما توانستیم ایشان را از باشگاه شهرخودرو به صورت قطعی دریافت کنیم و ایشان به مدت ۲.۵ سال در پرسپولیس حضور خواهد داشت. فکر کنم قراردادهای ما در شرایط حرفه ای بسته شده و جا دارد از هر سه عزیز تشکر کنیم چون همگی عاشق پرسپولیس بودند و دوستانه و بسیار عاشقانه به پرسپولیس آمدند. امیدواریم بتوانیم سال های خوبی را کنار هم داشته باشیم.

او در پایان با اشاره به نقش هواداران گفت: جا دارد از هواداران بسیار تشکر کنیم که به باشگاه پرسپولیس اعتماد کردند و ما در کمال آرامش بازیکنانی که مدنظرمان بودند و شایسته بود که در پرسپولیس حضور پیدا کنند را جذب کنیم. فکر کنم نقل و انتقالات سه چهار روز دیگر تمام می‌شود، اما ما عملکرد خوبی داشتیم و البته این را هواداران باید بگویند. امیدوارم در تمام مسابقاتی که پیش رو داریم، موفق باشیم و بازیکنانی که جدید اضافه شدند، در کنار بازیکنان خوبی که حضور دارند، عملکرد خوبی را نشان دهند.

بیشتر بخوانید:

فرجی در فهرست طولانی قائمشهری های پرسپولیس

فسخ و تغییر رنگ کیت قرمز محمد انصاری

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹ پرسپولیس تهران ابراهیم شکوری فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال