!شکیرا : دلیل علاقه به فوتبال پسرم بوده نه پیکه

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، شكيرا، خواننده سرشناس كلمبيايي و همسر جرارد پيكه، مدافع باتجربه بارسلونا مهمان ويژه برنامه دوشنبه شب ال اورميگرو، برنامه شبكه آنتنا3 تلويزيون اسپانيا بود ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، شكيرا، خواننده سرشناس كلمبيايي و همسر جرارد پيكه، مدافع باتجربه بارسلونا مهمان ويژه برنامه دوشنبه شب ال اورميگرو، برنامه شبكه آنتنا3 تلويزيون اسپانيا بود. او بعد از 8 سال دوباره مهمان اين برنامه شد و اين اتفاق در شرايطي رخ داد كه شكيرا معمولاً در برنامه هاي تلويزيوني حاضر نمي شود ولي از آنجا كه خودش عاشق اين برنامه است، پذيرفت تا دوشنبه شب مهمان تلويزيون اسپانيايي ها باشد.

بهانه حضور او در اين برنامه، معرفي آلبوم جديدش به نام «ال دورادو» (زرين) بود كه فروش آن از روز جمعه 26 ماه مي آغاز شد و در كمتر از 24 ساعت، تبديل به آلبوم شماره يك iTunes شده.

شكيرا در گفت وگويش با پابلو موتوس، مجري سرشناس اين برنامه، تنها در مورد فعاليت هاي حرفه اي اش در دنياي موسيقي صحبت نكرد و در مورد خانواده و زندگي شخصي اش نيز به صحبت پرداخت.

شكيرا توضيح داد كه هميشه سعي مي كند تمام بازي هاي بارسلونا را تماشا كند و تا جايي كه بتواند عادت دارد تا براي تماشاي بازي هاي خانگي بارسا به سكوهاي ورزشگاه نوكمپ برود و در عين حال اعلام كرد كه آنچه باعث شده كه او شيفته و درگير فوتبال شود، همسرش جرارد پيكه نيست، بلكه پسرش ميلان است: «وقتي بارسا بازي دارد، من استرس و سختي مي كشم ولي كلاً آدم بردباري هستم ولي وقتي پسرم بازي مي كند، طرفدار سرسخت و يك هوليگان واقعي مي شوم. ميلان دو روز در هفته به كلاس تمريني فوتبال مي رود و من تنها مادري هستم كه دائماً روي سكوها در حال جيغ كشيدن هستم. من هميشه اين گونه تشويق مي كنم و روحيه مي دهم و گاهي وقت ها انگار يك آشوبگر هستم.» و در عين حال ادامه داد: «ميلان فقط به فوتبال فكر مي كند.»

شكيرا در ادامه صحبت هايش در مورد نحوه آشنايي اش با پيكه هم صحبت كرد و يادآوري كرد كه آشنايي اين دو در شهر مادريد اتفاق افتاده. هنگامي كه پيكه و سسك با هم بودند و در آن زمان البته صحبتي ميان پيكه و شكيرا رد و بدل نشده ولي آنها با هم عكس يادگاري گرفتند. بعد از آن در جام جهاني آفريقاي جنوبي، هنگامي كه شكيرا زودتر از كاروان تيم ملي اسپانيا به كشور ميزبان سفر كرده بود، پيكه با او تماس گرفته تا تنها در مورد آب و هواي آفريقاي جنوبي سؤال كند و از همان زمان سر صحبت ميان اين دو باز شده. پيكه به شكيرا قول داده كه با اسپانيا به فينال آن جام جهاني مي رسد تا دوباره او را ببيند ؛ چراكه شكيرا در مراسم اختتاميه جام جهاني به اجراي برنامه مي پرداخته و همين اتفاق هم رخ داد و آن جام جهاني منجر به آشنايي اين زوج سرشناس گرديد.

 

تگ ها


اخبار روز جرارد پیکه بارسلونا فوتبال