شکیری به روایت کلوپ: بی مغز، مشتاق و پرانگیزه!

به گزارش مدال، تنها 10 روز بین غم حذف دردناک سوییس از جام جهانی و شوق قرارداد با تیم جدید برای شکیری فاصله بود ......

به گزارش مدال، تنها 10 روز بین غم حذف دردناک سوییس از جام جهانی و شوق قرارداد با تیم جدید برای شکیری فاصله بود ...

به گزارش مدال، تنها 10 روز بین غم حذف دردناک سوییس از جام جهانی و شوق قرارداد با تیم جدید برای شکیری فاصله بود. وینگر لیورپولی بسیار مشتاق است تا فصل جدید زودتر شروع شود. او می گوید: بعد از جام جهانی همه انتظار تعطیلاتی طولانی را دارند و بهترین فرصت برای شروع، همان دوران است.

ژردان که در سه بازی پیش فصل لیوپول به عنوان ذخیره وارد شده بود، نسبت به فصل جدید بسیار خوش بین است.او به خوبی با تیم اخت شده و نقشی مهم در بازی با یونایتد، ناپولی و تورینو ایفا کرده است.شکیری تنوع بسیار خوبی در خط حمله لیوپول ایجاد کرده و کلوپ به او لقب بی مغز را داده است!

با خرید نبی کیتا، فابینیو و آلیسون کلوپ تیم خود را بسیار قوی کرده است. انتطارات هم از این تیم بسیار بالا رفته و کلوپ قصد دارد تا منچستر سیتی، قهرمان فصل پیشی که که 25 امتیاز بیشتر از لیورپول داشت را به چالش بکشد.

شکیری می گوید: برای من هیچ چیز غیر ممکن نیست. ما همه کار می توانیم انجام دهیم. ما سیتی را در لیگ قهرمانان شکست دادیم و توانایی بردن هر تیمی را داریم. اتمسفر باشگاه پر از رقابت با بهترین هاست هدف ما کسب جام های متعدد است.

این بازیکن کوزوویی سه فصل نه چندان خوب را در استوک داشت اما تجربه های زیادی در تیم های قبلی خود،بازل و بایرن مونیخ دارد و میتواند ذخیره خوبی برای محمد صلاح باشد. او 3 قهرمانی در لیگ سوییس و 2 قهرمانی بوندس لیگا دارد و این فصل می خواهد به لیورپولی ها برای رسیدن به نوزدهمین جام قهرمانی لیگ برتر کمک کند.

او می گوید: همه بازیکنان برای فصل جدید آماده اند و حاضرند هر جای زمین که کلوپ دستور داد بازی کنند. ما آماده ایم تا امروز شروع خوبی در لیگ داشته باشیم.ما باید با بارسلونا، بایرن مونیخ و رئال مادرید رقابت کنیم. آن ها بهترین تیم های دنیا هستند و ما هم جزوی از آن ها هستیم.