شک و تردیدهای کوه عضله برای بازی مقابل ایران

آداما ترائوره ستاره ولوز با تصمیم مهمی روبرو است و باید بین بازی کردن در تیم ملی اسپانیا یا تیم ملی مالی یکی را انتخاب کند....

به گزارش "ورزش سه"، آداما ترائوره ستاره باشگاه انگلیسی ولوز به عنوان یک ملی پوش اسپانیایی مطرح است. او تا این لحظه دو بار از طرف تیم ملی اسپانیا دعوت شده ولی تا کنون در رده بزرگسالان برای لاروخا بازی رسمی انجام نداده و بازی‌هایش برای تیم ملی جوانان اسپانیا بوده.

حالا اما فدراسیون فوتبالی مالی که وطن آبا و اجدادی ترائوره به حساب می‌آید نام او را در فهرست تیم ملی این کشور برای انجام چند بازی دوستانه در ماه اکتبر قرار داده.

آداما ترائوره در اسپانیا به دنیا آمده و بزرگ شده ولی پدر و مادرش اهل مالی هستند. ترائوره در چهار رده سنی پایه برای تیم ملی اسپانیا به میدان رفته و تا این لحظه دو بار به تیم ملی بزرگسالان این کشور دعوت شده و در اردوها شرکت کرده ولی هنوز در هیچ بازی رسمی ای به میدان نرفته.

ترائوره وقتی اولین بار در سال ۲۰۱۹ به تیم ملی بزرگسالان اسپانیا دعوت شد به دلیل مصدومیت مجبور به ترک اردو شد. لوئیس انریکه او را امسال تابستان بار دیگر به تیم ملی دعوت کرد اما آداما این بار هم به دلیل مثبت شدن تست کرونایش نتوانست اولین بازی ملی خود را برای لاروخا انجام دهد.

فدراسیون مالی نام آداما ترائوره را در فهرست تیم ملی این کشور که قرار است در روزهای ۹ و ۱۳ اکتبر در دو بازی دوستانه به مصاف غنا و ایران برود منتشر کرده است.مالی طبق برنامه قرار است روز ۲۲ مهرماه به مصاف تیم ملی کشورمان برود. باید دید آیا آداما ترائوره ستاره عضلانی ولورهمپتون عطای پوشیدن پیراهن لاروخا را به لقایش بخشیده و با پیراهن مالی به مصاف تیم ملی ایران می رود؟

تگ ها


مالی تیم ملی اسپانیا ولورهامپتون آداما ترائوره