شک و تردید عجیب مسی به مدیران بارسلونا

بارسلونا تابستان تلاش کرد تا نیمار را بازگرداند، اتفاقی که باب میل لیونل مسی بود اما این انتقال در نهایت عملی نشد تا مسی در خصوص مدیران باشگاه دچار شک و تردید شود....

بارسلونا تابستان تلاش کرد تا نیمار را بازگرداند، اتفاقی که باب میل لیونل مسی بود اما این انتقال در نهایت عملی نشد تا مسی در خصوص مدیران باشگاه دچار شک و تردید شود.

به گزارش مدال؛ در تابستان صحبت‌های بازگشت «نیمار جونیور» به بارسلونا بیشتر از همیشه به گوش می‌رسید اما این انتقال در نهایت عملی نشد. «لیونل مسی» حال از علاقه‌اش به بازگشت ستاره برزیلی به نیوکمپ پرده برداشته و البته اتهام سنگینی را به مدیران بلوگرانا وارد کرده است.

فوق ستاره آرژانتینی در این خصوص گفت: «دوست داشتم نیمار بازگردد ولی صادقانه می‌گویم مطمئن نیستم که مدیران و مسئولان تیم تمام تلاشش خود را برای نهایی کردن این انتقال انجام داده باشند. ضمن اینکه از دشواری مذاکره با پار‌‌ی‌سن‌ژرمن مطلع هستم. نا امید نیستم. ترکیب خوبی داریم که حتی بدون نیمار برای هر جام خواهیم جنگید. نیمار از بهترین بازیکنان جهان است و جذب او خرید خوبی بود. بارسلونا خانه من است و نمی‌خواهم خانه‌ام را ترک کنم. می‌خواهم برنده شوم‌. می‌خواهم بازهم قهرمان اروپا شوم.»

بیشتر بخوانید:

دایی، مسی و رونالدو کارتون شدند!

تگ ها


لیونل مسی انتقاد مسی از مدیران بارسلونا بارسلونا آبی و اناری‌ها بلوگرانا فوتبال جهان نیمار جونیور مسی نیمار