شک پی اس جی به نیمار و بارسلونا درست بود

سران پی اس جی می دانستند که دیر یا زود از بارسلونا برای نیمار با آنها تماس گرفته خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، با نزدیک شدن به فصل تابستان و به سنت سال های اخیر، دوباره شاهد افزایش شایعات بازگشت نیمار به بارسلونا هستیم.

طبق ادعای رادیو RAC۱، خوان لاپورتا تلاش خود را برای جذب ستاره برزیلی آغاز کرده و رسما برای برگرداندن نیمار به نوکمپ وارد عمل شده است. مدیران بارسلونا تماس هایی با باشگاه پاری سن ژرمن در این خصوص برقرار کرده اند، اگرچه اولین پاسخ از طرف ناصر الخلیفی منفی بوده و او تمایلی به فروش نیمار نشان نداده است.

طبق گزارش نشریه اکیپ، سران پی اس جی می دانستند که خوان لاپورتا رئیس جدید بارسلونا قصد دارد برای جذب نیمار تماس های اولیه را برقرار کند چرا که از طریق برخی منابع مطلع شده بود که بین نیمار و بارسلونا مذاکراتی ابتدایی صورت گرفته است.

در واقع پس از اینکه ستاره برزیلی حاضر نشد پیش از بازی رفت برابر سیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان امضای نهایی را پای برگه تمدیدش بزند، تردید سران پی اس جی به سمت بارسلونا رفت و حدس شان نیز درست بود. تمایل لیونل مسی برای تمدید قرارداد و منتفی شدن احتمال جدایی او از بارسا، نیمار را نیز برای تمدید با پی اس جی مردد کرده است و او حالا در سودای بازگشت است.

پاسخ پی اس جی البته مثل همیشه منفی بود. در ۴ سالی که از جدایی نیمار می گذرد، بارسا همواره در تلاش برای بازگرداندن او بوده اما پاسخ پاریسی ها یک نه تکراری بوده است. شواهد از این قرارند که یک تابستان شلوغ و پرشایعه دیگر در راه است.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی نیمار فوتبال جهان لالیگا فوتبال