شگفتی‌سازی قعرجدولی‌ها در لیگ والیبال

تیم های تازه وارد به لیگ برتر والیبال موفق به شکست رقبای خود در هفته دوازدهم شدند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های شهداب یزد و شهرداری گنبد که در پایان هفته یازدهم به ترتیب در رتبه‌های ششم و هفتم جدول قرار داشتند، در بازی‌های خارج از خانه مقابل تیم‌های قعرجدولی گوی و قافیه را باختند تا شگفتی‌سازی قعرجدولی‌ها در هفته دوازدهم کامل شود.


مس رفسنجان این هفته در حالی میزبان شهداب یزد بود که موفق شد سه بر یک از سد حریف میان‌جدولی‌اش عبور کند. در این دیدار شهداب یزد تنها در ست اول موفق به کسب امتیاز ۲۵ بر ۱۸ شد و در ادامه بازی در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۰ مقابل مس تن به شکست داد.


در این دیدار پر افت و خیز که به مدت ۱۳۰ دقیقه به طول انجامید، تیم مس رفسنجان در گیم سوم کارت زرد تاخیر دریافت کرد. فدریکو پریرا بازیکن شماره ۲ شهداب یزد در ست دوم و امین رضوی بازیکن شماره ۱۸ مس رفسنجان در ست سوم نیز کارت زرد گرفتند. همچنین مربی تیم شهداب یزد در ست چهارم کارت قرمز دریافت کرد.


تیم پاس گرگان نیز در روز میزبانی از شهرداری گنبد با نتیجه سه بر یک مقابل شهرداری گنبد تیم هفتم جدول رده‌بندی(تا پایان هفته یازدهم) و با ثبت امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ در ست‌های اول، دوم و چهارم به پیروزی رسید. گنبدی‌ها هم در ست سوم موفق به کسب امتیاز ۲۵ بر ۲۱ شدند.

تگ ها


لیگ برتر والیبال ایران والیبال