شگفت‌انگیز بود که لواندوفسکی توپ طلا نگرفت

رود گولیت اسطوره فوتبال هلند معتقد است که رابرت لواندوفسکی مستحق دریافت توپ طلا بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، بدون شک رابرت لواندوفسکی یکی از بهترین بازیکنان دنیا طی سال‌های اخیر بوده است. او با نمایش های درخشان خود در ترکیب بایرن مونیخ و گل های زیادی که در ترکیب این تیم به ثمر رساند به باواریایی‌ها در راه کسب جام های زیادی که طی فصول اخیر کسب کردند کمک ویژه ای کرد.

سال گذشته مراسم توپ طلا به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا برگزار نشد، در حالی که بسیاری نسبت به این موضوع معترض شدند چراکه رابرت لواندوفسکی می‌توانست با شایستگی کامل این جایزه را از آن خود کند. با این حال عملکرد فوق العاده ستاره لهستانی در سال ۲۰۲۱ نیز ادامه داشت اما نهایتاً چندی پیش این لیونل مسی بود که بالاتر از لواندوفسکی توپ طلای هفتم خود را به دست آورد.

هنوز هم انتقادات زیادی نسبت به مراسم توپ طلا در سال ۲۰۲۱ مطرح می‌شود و بسیاری معتقد هستند که این جایزه حق لواندوفسکی بوده است. رود گولیت، اسطوره فوتبال هلند نیز به جمع این معترضان پیوسته و می‌گوید: "من لواندوفسکی را به عنوان یک بازیکن خیلی دوست دارم. فکر کردم او نهایتاً توپ طلا را می‌برد. شگفت آور بود که این جایزه به او نرسید. مایه تاسف است که لواندوفسکی در دوران مسی و رونالدو بازی می‌کند. من فکر می کنم که در سراسر دنیا به اندازه رونالدو و مسی از او قدردانی نمی‌شود و این حیف است."

تگ ها


گولیت کریستیانو رونالدو پیشکسوت هلند بایرن مونیخ پاری سن ژرمن لیونل مسی روبرت لواندوفسکی منچستر یونایتد