شیاطین سرخ آماده استخدام شکارچی در زمستان

منچستر یونایتد پس از شکست در پروژه جذب ارلینگ هالند مهاجم نروژی تیم سالزبورگ به دنبال جذب یک مهاجم دیگر در زمستان خواهد بود؛ اما آنها برای پیدا کردن این مهاجم شتاب‌زده عمل نخواهند کرد و به دنبال گرفتن تصمیم عقلانی هستند....

به گزارش مدال، باشگاه منچستریونایتد که در تابستان پس از فروش «روملو لوکاکو» نتوانسته مهاجم جدیدی به خدمت بگیرد در زمستان در تلاش بود تا «ارلینگ هالند» مهاجم 19 ساله نروژی سالزبورگ را به خدمت بگیرد اما هالند در نهایت تصمیم گرفت با رد پیشنهاد شیاطین سرخ با 18 میلیون پوند راهی تیم دورتموند آلمان شود.

این مسئله باعث شد تا «اوله‌گونار سولسشر» سرمربی نروژی شیاطین سرخ به دنبال جذب مهاجم دیگری در زمستان باشد. البته با توجه به ظهور «میسون گرینوود» پدیده آکادمی یونایتد و داشتن «آنتونی مارسیال» و «مارکوس رشفورد»، شیاطین سرخ برای انتخاب مهاجم آینده خود عجله‌ای نخواهند کرد.

مرد نروژی درباره احتمال جذب بازیکن توسط سرخ‌های شهر منچستر در زمستان گفت: «من همیشه انسان خوش‌بینی بوده‌ام. در شرایط خوش‌بینانه؛ اگر بازیکنانمان فرم خوب خود را حفظ کنند، ترکیب خوبی در اختیار داریم و از طرفی می‌دانم که حمایت از اعضای هیئت مدیره باشگاه را دارم. با جذب یک یا دو بازیکن می‌توانیم رقابت را در تیم بالاتر ببریم. البته باید به دنبال جذب بازیکنی مناسب باشیم و بدون دلیل کسی را نخریم. باید ببینیم جذب کدام بازیکن می‌تواند به بهبود تیم کمک کند زیرا به طور کل اکنون تیم شرایط خوبی دارد. هر سه مهاجم مرکزی من در این فصل خوب عمل کرده‌اند. ما در تابستان لوکاکو را از دست دادیم اما در بازار گزینه مناسبی پیدا نکردیم تا جانشین او کنیم.»

بیشتر بخوانید:

رایولا مانع انتقال آقای هتریک به منچستریونایتد شد؟

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال