شیاطین سرخ به دنبال ربودن گریزمان از چنگ بارسلونا

آنتوان گریزمان پیش از این از جدایی قطعی خود در تابستان خبر داده ولی هنوز مقصد او در فصل آینده مشخص نیست...

ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید، باز هم مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفته است.

به گزارش مدال، دیروز نشریات ایالت کاتالونیا خبر از بروز برخی اختلافات بین دو باشگاه اتلتیکومادرید و بارسلونا برای انتقال آنتوان گریزمان به نوکمپ دادند و امروز نشریه سان مدعی شد منچستریونایتد قصد دارد در روزهای باقیمانده برای خرید مهاجم فرانسوی از اتلتیکومادرید تلاش کند.

بند آزادسازی گریزمان از اول جولای به 120 میلیون یورو کاهش پیدا می‌کند و اگرچه به نظر می‌رسد وی با توافقات شخصی با بارسلونا دست یافته و فاصله‌ای تا انتقال به این تیم ندارد، اما یونایتد قصد دارد شانس خود را امتحان کرده و در روزهای پایانی نظر گریزمان را تغییر دهد و این بازیکن راهی اولدترافورد شود.

عدم حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد مهم ترین مشکل شیاطین سرخ برای جذب بازیکنان بزرگ است اما با توجه به احتمال جدایی بازیکنان گرانقیمتی چون پل پوگبا و روملو لوکاکو، احتمالا این تیم مشکلی با پرداخت 120 میلیون یورو برای گریزمان نداشته و همه چیز به تصمیم خود این بازیکن بستگی دارد.

گریزمان فصل قبل و در دوران حضور ژوزه مورینیو نیز به شدت مورد توجه منچستریونایتد قرار داشت اما علیرغم پیشنهاد این تیم و بارسلونا ترجیح داد در اتلتیکومادرید باقی بماند و حالا به نظر می‌رسد بارسا از بالاترین شانس برای خرید او برخوردار است.

اخبار مرتبط:

راشفورد در آستانه تمدید قرارداد با منچستریونایتد

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان اولدترافورد ستاره فرانسوی آنتوان گریزمان بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال