شیث: به خاطر خانواده ام به جهنم هم می روم

پرسپولیس در روزهایی که باید برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده شود دو تا از مهره های کلیدی اش را از دست داد بخصوص شجاع خلیل زاده که یک بازیکن موثر در ترکیب این تیم بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رفیق و همشهری شجاع خلیل زاده و بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است این تیم به بازیکن وابسته نیست و می تواند بدون حضور دو بازیکن جدا شده هم به قهرمانی برسد:" شیر همیشه شیر است. من همیشه از وجود پرسپولیس در هر شرایطی و هر کجای جدول باشد لذت می برم چون شیر فرقی نمی کند کجای این دنیا زندگی کند."


این حرف های شیث رضایی بازیکن سابق پرسپولیس است که اخبار و اتفاقات تیم محبوبش را در این روزهای پرحاشیه دنبال می کند.


او در ارتباط با شرایط روزهای اخیر گفت:" وقتی یک تیمی از یک کشور برای افتخارآفرینی به عرصه های بین المللی می رود همه عوامل باید برای موفقیت او که سرفرازی ایران است دست به دست هم بدهند اما ما متاسفانه در این مدت شاهد اتفاقاتی بودیم که کاملا عکس این موضوع را نشان می داد."


شیث در ادامه گفت:" همیشه تیم های بزرگ و خوب دشمنان زیادی دارند و پرسپولیس هم از این قائده مستثنی نیست. جالب است که ما در ایران طرفداران عربستانی و ژاپنی داریم که دشمن پرسپولیس هستند. اما من به شخصه یک چیزی را در فوتبال یاد گرفته ام و آن اینکه نسبت به تیمم و تیم کشورم غیرت داشته باشم."


او اضافه کرد:" وقتی دو تیم با هم بازی می کنند خانواده های بازیکنان هر دو تیم دعا می کنند اما در نهایت آن تیمی که تلاش بیشتری کرده برنده می شود. پرسپولیس اگر به موفقیت رسید به خاطر عزم و اراده بازیکنان و کادرفنی و هواداران و عوامل این تیم بوده است. این تیم با اتکا به همین غیرت از تمام بحران ها عبور کرد و به فینال رسید ولی متاسفانه دشمنان زیادی داریم که تمام تلاششان را برای ضربه زدن به تیم انجام می دهند."
رضایی ادامه داد:" آن هم در حالی که ما نماینده ایران هستیم و  به نوعی مسئولیت انتقام شکست های نماینده های ایرانی را از تیم های دیگر هم بردوش مااست. "


شیث که دوستی صمیمی با شجاع خلیل زاده دارد درمورد جدایی این بازیکن گفت:" من با شجاع صحبت نکردم و نمی دانم شرایط زندگی اش چگونه است اما خودم اگر در شرایطی باشم که پدر و مادر و خانواده ام به من احتیاج داشته باشند به خاطر آن ها به جهنم هم می روم."


او با اشاره به جدایی محمدنادری هم گفت:" هر بازیکنی هرجور دوست دارد باید زندگی کرده و تصمیم بگیرد. من در زمان حضورم در پرسپولیس دو بار با پیشنهاد استقلال مواجه شدم. یک بار پژمان منتظری به چین رفته بود و آقای قلعه نویی از من خواست به استقلال بروم اما من به تیم انتهای جدولی مس کرمان پیوستم. پرسپولیس وابسته به بازیکن نیست. با تمام احترامی که برای شجاع خلیل زاده قائل هستم فکر می کنم جدایی او تاثیری در موفقیت پرسپولیس نخواهد داشت. ما بازیکنان با غیرتی داریم که می توانند نتیجه بازی را در فینال رقم بزنند."

بیشتر بخوانید:

شجاع خلیل زاده: هرچه دارم از هواداران پرسپولیس است

‌رونمایی رسمی از شجاع با بوسه بر لوگو! (عکس)

 

 

تگ ها


شیث رضایی پرسپولیس تهران فوتبال ایران شجاع خلیل‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال