شیخ آبی‌ها، افعی نبود!+ عکس

خرید شیخ دیاباته این امیدواری را در بین هواداران استقلال ایجاد کرد که یک مهاجم گلزن همانند مامه تیام در تیم‌شان حضور یافته است....

به گزارش خبرنگار مدال،  آمار گلزنی خوب شیخ دیاباته و درخشش او در بازی های تدارکاتی پیش فصل این امیدواری را بیشتر کرد تا اینکه مصدومیت این مهاجم در روزهای پایانی دوران آماده سازی، این نگرانی را به وجود آورد که آبی ها بازی های ابتدایی را بایستی در غیاب "افعی" به میدان بروند.

روند بهبودی شیخ دیاباته اما سریع تر از حد تصور بود و او خود را به بازی اول مقابل ماشین سازی رسانده و در لیست 18 نفره تیمش قرار گرفت.

در نیمه دوم بازی استراماچونی، شیخ دیاباته را برای باز کردن گره بازی به میدان فرستاد. استقلالی ها با حضور مهاجم تنومندشان امیدوار بودند که بتوانند قفل دروازه ماشین را گشوده و با سه امتیاز تبریز را ترک کنند.

شیخ دیاباته روی چند صحنه خطرهایی را روی دروازه حریف ایجاد کرد اما ضربات او دقت و قدرت کافی برای باز کردن دروازه لک را نداشتند تا به این ترتیب یک افعی بدون زهر را در تبریز مشاهده کنیم.

اخبار مرتبط:

شوک بزرگ به استراماچونی در تبریز

تگ ها


استقلال ماشین سازی استقلال شیخ دیاباته آمار شیخ دیاباته مصدومیت شیخ دیاباته ماشین سازی استقلال ماشین سازی-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال