شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از مرکز ملی فوتبال بازدید کرد

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از ساختمان پک دیدن کرد. طرفداری- شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتب ......

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از ساختمان پک دیدن کرد.
طرفداری- شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا که برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا و بازی بین دو تیم پرسپولیس و کاشیمای ژاپن به تهران سفر کرده است بلافاصله پس از حضورش به همراه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در پایتخت راهی مرکز ملی فوتبال ایران شد و از مرکز پک، زمین‌های شماره 1 و 2 مرکز ملی فوتبال بازدید کرد و همچنین در مراسم افتتاح عملیات اجرایی ساختمان فدراسیون فوتبال شرکت کرد. 
شیخ سلمان به همراه تاج و کفاشیان وارد مرکز پک شدند تا از امکانات این ساختمان بازدید کنند. 
* از اعضای کادر فنی تیم ملی کارلوس کی‌روش و مارکار آقاجانیان حضور ندارند و سایر مربیان تیم ملی از جمله کروز، الکساندر لوپز و ... در مرکز پک با شیخ سلمان دیدار کردند. البته کی روش در ایران نیست و به همین دلیل حضور ندارد.
* شیخ سلمان بعد از بازدید از این مرکز برای افتتاح عملیات اجرایی ساختمان اداری فدراسیون فوتبال به محل احداث این ساختمان رفت.شیخ سلمان به عنوان عملیات اجرایی ساختمان اداری فدراسیون فوتبال را برید و به همراه کفاشیان، تاج و ساکت از نقشه این ساختمان بازدید کرد و همچنین عکس خود را که کنار این نقشه قرار داده بود امضا کرد.  قرار است این ساختمان با مشارکت بنیاد مستضعفان و فدراسیون فوتبال ظرف سه سال ساخته و تکمیل شود.
* علی کفاشیان تنها عضو هیأت رئیسه‌ که در این بازدیدها شیخ سلمان را همراهی می‌کند.

 

تگ ها


ویدئو پرسپولیس AFC Champions League فوتبال