شیخ‌سلمان: کادر درمانی قهرمانان واقعی هستند

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از کادر درمانی دنیا پرداخت و آنها را قهرمانان و ستارگان واقعی این روزها معرفی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در جدیدترین مصاحبه خود از کادر پزشکی و بهداشتی دنیا که در خط مقدم با ویروس کرونا مبارزه می کنند، تقدیر کرد.

رئیس AFC در مصاحبه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: در شرایطی که این روزها شک همه ما را فرا گرفته پیش از هر زمان دیگری به توانمندی افراد فعال در بهداشت چشم دوختیم. ما به عملکرد پزشکان، پرستاران و تمام افراد خدمات درمانی در این شرایط بحرانی افتخار می کنیم.

وی افزود: در فوتبال ما با کلماتی مثل قهرمانان و ستارگان عادت داریم اما در این شرایط سخت باید بگویم کادر درمانی،  قهرمانان و ستاره های واقعی هستند که بدون خستگی در حال نجات جان مردم جامعه خودشان هستند. آنها قهرمانان واقعی این روزها و مستحق تمجید هستند.

شیخ سلمان عنوان کرد: در چنین شرایطی بسیاری از بازیکنان و مربیان فوتبال در کمپین AFC برای پاره کردن زنجیره ویروس کرونا با ارسال نصحیت های خود به مردم کمک کردند. اکنون بیش از ۵۰ ستاره فوتبال آسیا در این کمپین ما شرکت کردند و این اقدامی زیبا است.

بیشتر بخوانید:

تیتر منحصربفرد اکیپ: مسی، چه گوارای بارسا

تگ ها


شیخ سلمان بن ابراهیم ویروس کرونا ای اف سی فوتبال جهان AFC Champions League فوتبال