شیخ ویسی: جذب دریس؟ چه بهتر‌از این و عالی!

دروازه‌بان پیکان مدعی است تصمیمی برای جدایی ندارد و از جذب محمد دریس نیز استقبال می‌کند....

به گزارش “ورزش سه”، وحید شیخ ویسی که در هفته‌های پایانی فصل گذشته نتوانست فرصت حضور در دروازه پیکان را به دست بیاورد و قافیه را به گلر ارمنستانی تیم واگذار کرد، اکنون امیدوار است فصل بعد با شرایط بهتری برای او‌ دنبال شود.

شیخ ویسی درباره انتخاب اکبر محمدی به عنوان مدیرعامل این باشگاه و جلسه‌ای که با او داشته حرف‌هایش را آغاز کرد و گفت: جلسه خوبی با دکتر محمدی داشتیم. دوباره به ایشان تبریک می‌گویم و امیدوارم که موفق باشند. درباره آینده صحبت کردیم و شرایط را بررسی کردیم که خداراشکر همه چیز خوب بود.

شیخ ویسی درباره نقل و انتقالات باشگاه پیکان گفت: امیدوارم بازیکنانی که به تیم اضافه شده‌اند بتوانند جای خالی بازیکنانی که جدا شدند را پر کنند و مطمئنا هم اینطور خواهد بود.

سنگربان پیکان درباره انگیزه‌هایش برای فصل آینده گفت: انگیزه بالایی دارم و تمرینات را شروع می‌کنیم تا ببینیم شرایط چطور است. امید فصل خوبی را داریم و دوست نداریم مانند فصل قبل همه چیز سخت پیش برود.

شیخ ویسی همچنین درخصوص جذب محمد دریس به پیکان گفت: خیلی هم عالی، چه بهتر از این می‌شود؟ این اتفاق خوبی است و رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی بیشتر می‌شود که این اتفاق سطح انگیزه هر بازیکنی را افزایش می‌دهد.

شیخ ویسی درباره پیش‌بینی از آینده پیکان در فصل بیستم گفت: پیکان این انگیزه و توانایی را دارد تا در رده‌های بالای جدول باشد و امیدواریم که امسال خیلی خوب و منطقی پیش برویم تا همه به این واقعیت پی ببرند پیکان واقعا قدرتمند است. سال گذشته شرایط خوبی نداشتیم اما امسال توان واقعی پیکان را نشان می‌دهیم.

وی درباره افزایش مبلغ قرارداد بازیکنان داخلی گفت: این بیشتر برای بازیکنانی بوده که به عنوان بازیکن آزاد تیم دیگری را انتخاب کردند و بازیکنانی مثل من که برای سال بعدی قرارداد دارند چنین اتفاق نیفتاده است. فکر نمی‌کنم این به دلیل قانون جدید باشد و با تورمی که در جامعه ایجاد شده است افزایش قیمت بازیکنان داخلی هم طبیعی است. قانون جدید که جای خود دارد اما با قیمت دلار و یورو طبیعی است که قیمت بازیکنان داخلی هم افزایش پیدا کند.

تگ ها


وحید شیخ ویسی پیکان تهران