شیخ‌ویسی:‌حرف‌هایی که در مورد فروزان زدند درست نیست

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که غیبت چند هفته‌ای‌اش در ترکیب این تیم به دلیل مشکلات روحی بوده است....

به گزارش مدال،وحید شیخ‌ویسی با اشاره به برد تیمش برابر تراکتورسازی در تبریز گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه به برد مهمی رسیدیم. چند روز قبل از این بازی آقای فرکی با بازیکنان صحبت کرد و حتی گفت که اگر بازیکنی فکر می‌کند مقابل تراکتورسازی قرار است مساوی کنیم به تبریز نیاید. هدف ما فقط برد بود و روی تاکتیک دفاع - ضدحمله توانستیم به هدف‌مان برسیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان درباره اتفاقات رخ داده برای محسن فروزان و شایعاتی که پیرامون دروازه‌بان تراکتورسازی ایجاد شده است، تأکید کرد: هر بازیکنی ممکن است در زمین اشتباه کند و من معتقدم صحبت‌هایی که برخی در مورد فروزان مطرح کردند، درست نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا چند هفته نیمکت‌نشین شده بود، خاطرنشان کرد: من به خاطر مشکلات روحی چند هفته بازی نکردم. در این مورد با آقای فرکی صحبت کردم و نیاز به استراحت و تمرکز بیشتر داشتم. حتی با روانشناس هم صحبت کردم و خوشبختانه بعد از چند هفته شرایطم بهتر شد و برای پیکان بازی کردم.

شیخ‌ویسی در پاسخ به این پرسش که برای فصل بعد چه برنامه‌ای دارد، اظهار داشت: هنوز چهار بازی دیگر به پایان فصل باقی مانده است و تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام.

تگ ها


فوتبال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال