شیرر: رشفورد مفیدتر از لوکاکو است

بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر معتقد است که حرکات رشفورد، به مراتب دقت بالاتری را نسبت به لوکاکو از مدافعان حریف میطلبد ......

بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر معتقد است که حرکات رشفورد، به مراتب دقت بالاتری را نسبت به لوکاکو از مدافعان حریف می‌طلبد.

 آلن شیرر در تحلیل خود در برنامه مچ آف د دی، بار دیگر نمایش تدافعی منچستریونایتد را زیر سوال برد.

به گزارش مدال، شیاطین سرخ روز گذشته در خانه با نتیجه ۲-۱ از سد اورتون عبور کردند. روملو لوکاکو کار را از روی نیمکت آغاز کرد و مارکوس رشفورد به جای او در نوک خط حمله به کار گرفته شد. با وجود این که رشفورد نتوانست گلی به ثمر برساند، شیرر اعتقاد دارد که تاثیر گذاری او در باری بیش از مهاجم بلژیکی یونایتد بود.

شیرر می گوید: به نظرم فرار هافبک‌ها به پشت مهاجم تیم، مدافعان را از او دور نگه می‌دارد. مشخصا امروز رشفورد بیشتر از آنچه طی بازی‌های اخیر از لوکاکو دیده‌ایم، رو به جلو رفت و پشت مدافعان فرار کرد. یونایتد به این متهم بود که تا زمانی که عقب نیافتد، بازی نمی‌کند. به نظرم (مقابل اورتون) این موضوع فرق می‌کرد و آن‌ها خیلی بهتر به نظر می‌رسیدند. مشخصا چیزی که می‌گویم از دید تهاجمی است، نه تدافعی. از دید من آن‌ها بار دیگر از جنبه تدافعی خیلی ضعیف بودند. اما چیزی که گفتم، تفاوت این تیم با بازی‌های قبل بود. فکر اول این بود که آیا می‌توان رو به جلو رفت، به کناره‌ها رفت و از آنجا وارد محوطه جریمه شد؟ آن‌ها در بیشتر اوقات بازی همین کار را کردند، تک به تک شدند و به محوطه جریمه حریف رسیدند.

تگ ها


روملو لوکاکو منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال