شیرر: سولسشر باید سرمربی آینده منچستریونایتد باشد

آلن شیرر باور دارد سولسشر می‌تواند سرمربی فصل بعد یونایتد باشد و باشگاه باید همین حالا او با او قرارداد ببندد....

آلن شیرر باور دارد سولسشر می‌تواند سرمربی فصل بعد یونایتد باشد و باشگاه باید همین حالا او با او قرارداد ببندد.

با وجود دومین شکست منچستر یونایتد در لیگ برتر، آلن شیرر، از کارشناسان فوتبال انگلیس اعتقاد دارد بهترین گزینه برای نیمکت شیاطین سرخ، سولسشر است.
به گزارش مدال و به نقل از میرور، شیرر پس از شکست منچستر مقابل آرسنال به بررسی عملکرد شاگردان سولسشر پرداخت. او می‌گوید: اگر ژوزه مورینیو هنوز روی کار قرار داشت، مطمئنم منچستریونایتد تا الان از لیگ قهرمانان حذف شده بود و برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لیگ رقابت نمی‌کرد. منظور من این نیست که منچستریونایتد همین الان باید سولسشر را به عنوان سرمربی آینده‌اش معرفی کند چون نیازی به این کار نیست؛ پایان فصل زمان مناسبی برای این کار است اما او کاملا برای این پست مناسب است و هیچ یک از اتفاقات اخیر، باعث نشده است نظر من در مورد او تغییر کند. قبول دو شکست پیاپی، اوضاع را بدتر از چیزی که واقعا هست نشان می‌دهد. اما یونایتد هفته گذشته در جریان شکست مقابل آرسنال خیلی بد شانس بود و دروازه‌بان‌های دو تیم نقش مهمی در تعیین نتیجه آن بازی داشتند.
شیرر در پایان گفت: داوید دخیا اشتباه بدی داشت و برند لنو هم چند مهار خوب انجام داد. چرخ‌ها در نیامده‌اند و این تنها یک پنچری است (اشاره به شعار طرفداران منچستریونایتد در مورد سولسشر).
دیدار بعدی منچستر یونایتد در لیگ برتر و مقابل واتفورد برگزار خواهد شد.