شیری: این شکست را فراموش می‌کنیم و برمی‌گردیم

نساجی در مصاف با سپاهان با نتیجه غیر منتظره ای روبرو شد و با نتیجه ۴-۰ شکست خورد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حامد شیری کاپیتان نساجی در واکنش به این موضوع که چه اتفاقی رخ داد که این نتیجه رقم خورد؟ گفت: سپاهان بهتر از ما فوتبال بازی کرد و مزد زحمات خود را گرفت. از سویی نباید فراموش کنیم این تیم یک تیم پرمهره و مدعی قهرمانی است و دیدید که بازیکنان چون محمد محبی و محمد رضا خلعتبری و رضا دهقانی که فصل گذشته در تیم ما فیکس بازی می کرده به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شدند. من این برد را به تیم سپاهان تبریک می گویم. بدون شک از امروز همه اعضای تیم تلاش می کنیم نتیجه رقم خورده در این بازی را در مسابقعه بعدی جبران کنیم. سپاهان با این همه مهره پیش از ما از نفت مسجد سلیمان ۳ گل خورد در حالی که ما در برابر این تیم یک بر صفر پیروز شده بودیم. هم چنین سپاهان در هفته اول هم ۳ گل از تیم گل گهر خورده بود. خوبی فوتبال این است که فرصت جبران مهیا است و ما با این امید دوباره تمرینات خود را از سر می گیریم و باید این شکست را فراموش کنیم. 

کاپیتان نساجی در پاسخ به این سوال که آیا لغو بازی با پرسپولیس در شکست سنگین در برابر سپاهان تاثیر گذار بوده یا نه؟ گفت: این موضوع را اگر بخواهیم با این نیت مطرح کنیم که شکست در برابر سپاهان را توجیه کنیم اشتباه است. اما به طور حتم اگر بازی با پرسپولیس برگزار می شد ما در شرایط ایده آل تری می بودیم و اگر هم در برابر سپاهان شکست می خوردیم با این نتیجه نبود. بدی لغو بازی با پرسپولیس این بود که ما سه روز در شمال ماندیم و بعد گفتند بازی لغو شده است در حالی که از همان ابتدا می توانستند این بازی را لغو کنند. ما الان برای پرسپولیس هم ناراحتم که در شرایطی به دوحه می رود که ۱۹ روز بازی رسمی انجام نداده و از شرایط مسابقه دور بوده است. باید به این نکته هم اضافه کنم فاصله بین ما و سپاهان چهار گل نبود. ما در نیمه دوم خوب بازی کردیم تا جایی که محرم هم از سبک بازی تیمش در نیمه دوم گلایه کرده است. موقعیت هایی هم داشتیم که متاسفانه از آن بهره نبردیم و فکر می کنم در یکی دو صحنه داور با ما مهربان نبود. من خودم در یک ویدئو به واضح دیدم سجاد شهباززاده قبل از اینکه وارد محوطه جریمه شود و ضربه سر بزند بازیکن ما را هل داده و خطا کرده است. با همه این اوصاف باز تکرار می کنم سپاهان به مراتب بهتر از ما بازی کرد و حقش برد بود و من این پیروزی را به آنها تبریک می گویم. 

حامد شیری در پایان در خصوص اینکه آیا تیم به دلیل سفر دیر هنگام به اصفهان در زمین بازی خسته بود؟ گفت: ما ساعت ۱۲:۳۰ در تهران جلسه آنالیز داشتیم و بعد از آن تمرین کردیم و در ادامه پرواز و رسیدن به هتل تا ساعت ۲۰ طول کشید. به هر صورت ما تیم خصوصی هستیم و محدودیت هایی هم در این زمینه داریم و باید خود را با شرایط وفق بدهیم. بهتر است ما تلاش کنیم در زمین مسابقه عملکرد خود را بهتر کنیم . از من گرفته تا دیگر بازیکنان. با توجه به شناختی که من از بچه ها سراغ دارم شک ندارم بزودی برخواهیم گشت و دوباره خوب بازی خواهیم کرد و خوب نتیجه خواهیم گرفت.

بیشتر ببینید:

گلایه های مربی نساجی از رفتار داور چهارم در نقش جهان

نشست خبری فاضلی سرمربی نساجی پس از بازی با سپاهان

 

 

تگ ها


حامد شیری فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال